Ana sayfa Haberler Galaxy Note 9’un Tanıtım Videosu Kazayla Paylaşıldı

Galaxy Note 9’un Tanıtım Videosu Kazayla Paylaşıldı

0

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağustos tarihinde resmen tanıtılacak. Tanıtıma 1 haftadan daha kısa bir süre kaldı ancak Samsung’un Yeni Zelanda youtube kanalı tarihi karıştırmış olacak ki erken davrandı ve yanlışlıkla Galaxy Note 9’un resmi tanıtım videosunu paylaştı.

Samsung’un Yeni Zelanda youtube kanalı yanlışla Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım videosunu paylaştı. Hatasını anlayan kanal kısa süre sonra videoyu silse de video çoktan başka kanallarda paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 9’un tanıtım videosunda sarı renkli S-Pen ve mavi renkli telefon gözüküyor. Video’da telefonun sahip olduğu geliştirilmiş S-Pen, tüm gün dayanan batarya ve 1 TB’a kadar depolama alanına vurgu yapılıyor. Ancak burada bir yanlış anlaşılma olmasın, cihaz 512 GB dahili depolama alanı seçeneği ve 500 GB’a kadar mikroSD kart desteği sunacak.

Video daha önce ortaya çıkan görsellerle uyuşuyor. Telefonun arka kısmında yatay konumlandırılmış çift kamera görülüyor. Ayrıca sızıntılarda belirtilen 4000 mAh bataryada markanın belirttiği tam günlük kullanımla ifade edilmiş olabilir.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here