Ana sayfa Haberler Galaxy Note 9’un S-Pen’i Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Galaxy Note 9’un S-Pen’i Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

0

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 9’un 9 Ağustos’ta tanıtılacağını sizlere duyurmuştuk. Samsung’un resmi youtube kanalı üzerinden Galaxy Note 9’un tanıtım tarihi verilmiş ve S-Pen detayına dikkat çekilmişti. Şimdiyse Galaxy Note 9’un S-Pen’i hakkında yeni bilgiler geldi.

Samsung Galaxy Note 9’un S-Pen’i şimdiye kadarki en gelişmiş özelliklere sahip olacak. Sağlam ve doğru sızıntılar paylaşmasıyla bilinen @UniverseIce bugün S-Pen’in özellikleri hakkında bir Tweet attı. Aşağıda görebileceğiniz Tweette, Note 9’un S-Pen’inin bir kalemde olmayan özelliklere sahip olacağını söyleniyor. S-Pen’in bleutooth özelliğine sahip olacağı bu sayede uzun mesafeden otomatik zamanlayıcıyı kontrol etmek için kullanılabileceği ve müzik çalma özelliğini kontrol edebileceği belirtiliyor.

Daha önce Galaxy Note 9’un S-Pen’inin bluetooth hoparlör görevi göreceği de iddia edilmişti. Bu ve yukarıdaki bilgiler doğru olursa S-Pen’in daha kalın olmasını bekleyebiliriz. Çünkü bu özellikleri sağlayabilmesi için S-Pen’in dahili bir bataryaya sahip olması gerekiyor.

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağusto’da tanıtılacak. 9 Ağustos’ta bizleri ne gibi yenilikler karşılayacak hep beraber göreceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here