Ana sayfa Haberler Galaxy Note 9’un S-Pen’i Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

Galaxy Note 9’un S-Pen’i Hakkında Yeni Bilgiler Geldi

0

Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Note 9’un 9 Ağustos’ta tanıtılacağını sizlere duyurmuştuk. Samsung’un resmi youtube kanalı üzerinden Galaxy Note 9’un tanıtım tarihi verilmiş ve S-Pen detayına dikkat çekilmişti. Şimdiyse Galaxy Note 9’un S-Pen’i hakkında yeni bilgiler geldi.

Samsung Galaxy Note 9’un S-Pen’i şimdiye kadarki en gelişmiş özelliklere sahip olacak. Sağlam ve doğru sızıntılar paylaşmasıyla bilinen @UniverseIce bugün S-Pen’in özellikleri hakkında bir Tweet attı. Aşağıda görebileceğiniz Tweette, Note 9’un S-Pen’inin bir kalemde olmayan özelliklere sahip olacağını söyleniyor. S-Pen’in bleutooth özelliğine sahip olacağı bu sayede uzun mesafeden otomatik zamanlayıcıyı kontrol etmek için kullanılabileceği ve müzik çalma özelliğini kontrol edebileceği belirtiliyor.

Daha önce Galaxy Note 9’un S-Pen’inin bluetooth hoparlör görevi göreceği de iddia edilmişti. Bu ve yukarıdaki bilgiler doğru olursa S-Pen’in daha kalın olmasını bekleyebiliriz. Çünkü bu özellikleri sağlayabilmesi için S-Pen’in dahili bir bataryaya sahip olması gerekiyor.

Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağusto’da tanıtılacak. 9 Ağustos’ta bizleri ne gibi yenilikler karşılayacak hep beraber göreceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here