Ana sayfa Haberler Galaxy Note 9’un Fiyatını Gösteren Poster Ortaya Çıktı

Galaxy Note 9’un Fiyatını Gösteren Poster Ortaya Çıktı

0

Samsung’un “çalışma, oyun ve aradaki her şey” için ihtiyacınız olan tek cihaz dediği ve övgüyle bahsettiği Galaxy Note 9 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Telefonun teknik özellikleri, görselleri, renk seçenekleri derken şimdi de fiyatına dair bir sızıntı paylaşıldı.

Samsung Galaxy Note 9’un Endonezya’daki satış fiyatlarını gösteren görseller sızdırıldı. Paylaşılan görsellerde telefonun fiyatının yanı sıra farklı isimlerle sunulan renk seçenekleri dikkat çekti.

Mystic Black (Mistik Siyah), Engineered Blue (Tasarlanmış Mavi), ve Artisan Copper (Zanaatkar Bakır) renk seçenekleriyle sunulan Galaxy Note 9’un 128 GB‘lık versiyonu 13.500.000 Endonezya Rupisi (şimdiki döviz kuruna göre yaklaşık 936 USD), 512 GB‘lık versiyon ise 17.500.000 Endonezya Rupisi (yaklaşık 1.214 $) fiyat etiketine sahip. Ayrıca akıllı telefonla birlikte televizyon hediye edildiği de görülüyor.

Samsung Galaxy Note 9’un 128 GB dahili depolama alanına sahip modelinin Amerika’da da 1000 Dolar’ın biraz altında olması bekleniyor. 512 GB’lık versiyonunda 200 dolar daha pahalı olması bekleniyor. Telefon Avrupa’da biraz daha pahalıya mal olacaktır.

Samsung Galaxy Note 9’un ABD’de ücretsiz Gear S3 saati de dahil olmak üzere bazı hediyelerle birlikte gelmesi bekleniyor.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here