Ana sayfa Haberler Galaxy Note 9, 4000 mAh Batarya ve Daha Hızlı Kablosuz Şarj ile...

Galaxy Note 9, 4000 mAh Batarya ve Daha Hızlı Kablosuz Şarj ile Geliyor

0

Samsung yeni amiral gemisi Samsung Galaxy Note 9’u 2 veya 9 Ağustos tarihinde tanıtmaya hazırlanıyor. Telefonun tanıtım tarihine uzun bir süre olmasına rağmen telefon hakkında her gün yeni bir bilgi geliyor. Yeni gelen bilgilere göre Galaxy Note 9, 4000 mAh kapasiteli dev bir batarya ile gelecek ve daha hızlı wireless (kablosuz) şarj özelliğine sahip olacak.

Bugün sağlam ve tutarlı sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, Twitter ve Weibo.com sitesinden paylaştığı yeni bilgilerde Samsung Galaxy Note 9’un, 4000 mAh batarya kapasitesine ve daha hızlı bir kablosuz şarja sahip olacağını paylaştı. Galaxy S9+ ve Galaxy Note 9’un çizimlerinden yola çıkan kaynak, sensörlerin yerleşimlerinin nedeninin daha büyük bir batarya olduğunu söyledi.

Galaxy Note 9’un 3850-4000 mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi bekleniyordu. Ice Universe yaptığı açıklamada telefonun %100 olarak 4000 mAh bataryaya sahip olacağını iddia etti. 6.4 inçlik bir ekrana ve güçlü donanım özelliklerine sahip olan Note 9 için 4000 mah batarya yeterli olacak ve kullanıcılarını tatmin edecektir.

Ice Universe ayrıca Galaxy Note 9’un Wireless şarjına ait bir görüntü paylaştı. Bu görüntüde yeni şarjın 12V / 2.1A girişe sahip olduğu görülüyor. Geçen sene bu değerler 9V /1.67A’idi. Bu yeni değerler bizi daha hızlı bir kablosuz şarjın beklediğini gösteriyor.

Telefonun Amerika’daki versiyonu Snapdragon 845 chipsetiyle diğer bölgelerde ise Samsung Exynos 9810 chipsetiyle gelecek. Telefonun 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı seçeneğine sahip olması bekleniyor. Bununla birlikte 64 GB’lık ve 256 GB’lık depolama seçenekleri de büyük ihtimalle olacak.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here