Ana sayfa BLOG Galaxy Note 8 vs iPhone 7 Plus Hız Testi

Galaxy Note 8 vs iPhone 7 Plus Hız Testi

0

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 8 ve iPhone 7 Plus için hız testi yapıldı. EverythingApplePro youtube kanalı iki amiral gemisini karşılaştırmak için hız testi videosu çekti.

Samsung’un merakla beklenen yeni Note serisi akıllı telefonu Galaxy Note 8 geçtiğimiz günlerde tanıtılmıştı. Tasarımı, kamerası ve performans donanımlarıyla oldukça beğeni toplayan telefon şimdi güçlü rakibi karşısına çıkarıldı. Apple’ın kendi işletim sistemi iOS’u kullanan ve Apple A10 Fusion chipsetiyle bir bilgisayar performansı gösteren iPhone 7 Plus neredeyse tüm rakip akıllı telefonları geri de bırakmayı başarmıştı.

EverythingApplePro tarafından hazırlanan hız testi videosunun ilk bölümünde her iki telefonla 16 farklı uygulama ve oyun ardarda 2 tur şeklinde açılıyor. Böylece iki telefonun hem uygulama açılış hızları hem de 2. turda telefonların arka planda uygulamaları çalıştırma performansları ölçülüyor.

Ancak Galaxy Note 8 maalesef bizi de hayal kırıklığına uğratarak testi çok başarısız bir şekilde bitiriyor. İlk turu iPhone 7 Plus 2 dakika 49 saniye ve toplamda 3 dakika 21 saniyede tamamlarken Galaxy Note 8 ilk turu 4 dakika 29 saniyede toplamda ise 5 dakika 6 saniyede bitirebiliyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here