Anasayfa Haberler Galaxy Note 7’nin Türkiye Reklam Filmi Yayınlandı

Galaxy Note 7’nin Türkiye Reklam Filmi Yayınlandı

0

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 7 birçok yeni özellik ile geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Ön siparişleri alınmaya başlayan ve 19 Ağsutos’ta satışa sunulacak olan Note 7’nin Türkiye için hazırlanan reklam filmi yayına girdi.

Samsung’un resmi Türkiye youtube kanalı üzerinden paylaşılan ve televizyonlarda da gösterime giren reklam filmini sizler için paylaştık.

Büyük düşünenlerin telefonu, senin kadar büyük düşünen akıllı telefon sloganıyla yayınlanan Galaxy Note 7’nin reklam filminde telefonun en yenilikçi özellikleri olan S Pen’in yeni yetenekleri, kapalı ekrana not yazma, suya dayanıklılık, S Pen ile kelime çevirme, göz taraması ve güvenli klasör özellikleri üzerinde durulmuş.

Ayrıca Samsung Galaxy Note 7’yi ön sipariş verenlere Gear VR hediye edileceği reklam filminde de belirtiliyor.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz