Ana sayfa Haberler Galaxy Note 10 Serisinin Fiyatı ve 3 Farklı Renkte Görselleri Sızdırıldı

Galaxy Note 10 Serisinin Fiyatı ve 3 Farklı Renkte Görselleri Sızdırıldı

0

7 Ağustos’ta gerçekleştirilecek etkinlikte tanıtılacak olan yeni Galaxy Note 10 serisi hakkında sızıntılar yaz yağmuru gibi gelmeye devam ediyor. Daha önce teknik özellikleri sızdırılan Galaxy Note 10 serisinin şimdi de fiyatı ve 3 farklı renkte görselleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus, en düşük 256 GB dahili depolama alanına sahip olacaklar. Galaxy Note 10’un fiyatı 949 Euro, Galaxy Note 10 Plus fiyatı ise 1099 Euro‘dan başlayacak.  512 GB depolama alanına sahip Galaxy Note 10 Plus ise 1199 Euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak.

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Galaxy Note 9’un 128 GB’lık modelinin 899 Euro‘dan satıldığı düşünüldüğünde, Galaxy Note 10’un fiyatı gayet yerinde.

Doğru sızıntılarıyla meşhur Evan Blass, Twitter hesabından Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus’a ait canlı görüntüleri paylaştı. Evan Blass’ın paylaştığı görseller her iki cihazı Siyah, Beyaz ve İnci gradyanı olarak sergiliyor. Cihazların bu renklerin dışında farklı renk seçeneğine de sahip olabileceğini belirtelim.

Samsung Galaxy Note 10 serisinin tanıtımına bir haftadan kısa bir süre kaldı. Yeni sızıntıları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here