Anasayfa Haberler Galaxy J3(2017), J5 Pro ve J7 Pro için Android Oreo Güncellemesi Ertelendi

Galaxy J3(2017), J5 Pro ve J7 Pro için Android Oreo Güncellemesi Ertelendi

0

Samsung’un Android Oreo güncellemesi için uygun birçok cihazı bulunuyor. Ancak firma henüz bu cihazlara Oreo güncellemesi sunmadı. Türkiye’deki kullanıcılar için yayın yapan resmi bir Samsung sitesi olan Guncelmiyiz.com’a göre J3(2017), J5 Pro ve J7 Pro için Android Oreo güncellemesi ertelendi.

Türkiye’deki kullanıcıları, Samsung’un Android güncellemeleri konusunda bilgilendiren guncellemiyiz.com sitesi, daha önce doğru tahminlerde bulunmuş ve güvenilirliği kanıtlamıştı. Geçtiğimiz aylarda Galaxy J3(2017), Galaxy J5 Pro ve Galaxy J7 Pro için Oreo güncelleme tarihini 13 Temmuz olarak haber veren ve Oreo’nun test aşamasında olduğu paylaşan site, bilgilerini güncelledi ve bu cihazların Oreo güncelleme tarihini 28 Eylül olarak değiştirdi.

Samsung Galaxy J3(2017), J5 Pro ve J7 Pro’nun Android Oreo güncellemesinin ertelenmesinin sebebi olarak her hangi bir bilgi paylaşılmadı.

Ayrıca Galaxy A3, Galaxy A5 ve Galaxy A7 (2017)’nin 10 Ağustos’tan itibaren Türkiye’de Oreo güncellemelerini alacağı sitede paylaşılan diğer bir bilgi. Bu cihazlar zaten şuan dünyadaki diğer bölgelerde Android Oreo güncellemesini almış durumdalar.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz