Ana sayfa Haberler Galaxy C10 Çift Arka Kamera ile Görüntülendi

Galaxy C10 Çift Arka Kamera ile Görüntülendi

0

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız haberimizde Samsung’un bu yıl dört adet çift arka kameralı akıllı telefonu satışa çıkaracağını ve bunlardan birinin de Galaxy C10 olacağını belirtmiştik. Yeni gelen bir sızıntı haberimizi doğruladı ve Galaxy C10 canlı fotoğrafında çift arka kamera ile görüldü.

Samsung bu yıl 4 farklı akıllı telefonunda çift arka kamera kullanmayı planlıyor. Buradaki ana amaçlardan biri orta segmentte yer alan cihazlarda da kullanıcıyı çift arka kamera ile buluşturmak.

Galaxy C10’un görsellerini yine Çin’li bir kaynak paylaştı. Twitter üzerinden @mmddj_china adlı kullanıcının paylaştığı görsel Galaxy C10’un canlı görüntülerini içeriyor.

Galaxy C10’un görsellerinde görüldüğü gibi telefon metal bir kasaya ve mat siyah bir renge sahip. Telefonun arka tarafında bulunan çift kamera dikey olarak konumlandırılmış ve yanlarında bir led flaş bulunuyor.

Görüntülerin dışında telefonun teknik özellikleri hakkında da birçok bilgi bulunuyor. Bu bilgiler henüz netlik kazanmasa da Galaxy C10’un, 6.0 inç FHD ekran, 6 GB RAM, 64/128GB dahili depolama alanı, Exynos 7872 chipset, Adreno 512 grafik işlemci ve 4000 mAh batarya gibi özelliklere sahip olacağı söyleniyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here