Facebook profilime kim baktı sorusu herkesin merak ettiği bir sorudur. Biz de bu yazımızda facebook profiline kim bakmış görmek mümkün mü? sorusunu yanıtlayacağız. Evet, facebook profilinize kimin baktığını öğrenmeniz mümkün. Bu yazıda facebook profiline kimlerin baktığını gösteren uygulamalardan ve facebook profilime kim baktı programsız öğrenmeyi anlatacağız.

Facebook Profilime Kim Baktı Uygulamaları Güvenli mi?

Facebook profiline kimin baktığını gösteren uygulamalar sizin facebook giriş bilgilerinizi istemektedir. Günümüzde en önemli şeyin kişisel gizlilik olduğu düşünüldüğünde, facebook giriş bilginizi paylaştığınız zaman otomatik olarak kişisel verilerinizi de başkalarıyla paylaşmış oluyorsunuz. Yani burada bir güvenlik söz konusu değildir. Uygulama geliştiricileri bilgilerinizi istediği gibi kullanabilir. Bu da artık onların niyetlerine kalmıştır. Kısacası facebooktaki bilgileriniz sizin için önemli değilse bu uygulamaları kullanabilirsiniz.

Facebook Profilime Kim Bakmış Nasıl Öğrenebilirim?

Facebook profilime kim baktı sorusunun cevabı için izleyeceğiniz ilk yol uygulama ile bunu öğrenmek olacaktır. Burada tanıtacağımız qmiran uygulaması Facebook profilime kim bakmış diye merak edenlerin sorusunu en iyi yanıtlayan uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Zaten uygulama Google Play Store’de de yer aldığı için artı bir güven sağlıyor. Buradan qmiran uygulamasını indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın ayrıca internet sitesi de olduğu için iPhone kullanıcıları websitesi üzerinden programı bilgisayarlarına indirerek facebook profiline bakanları öğrenebilirler.

Qmiran uygulamasını açtığınız zaman, facebook bilgilerinizle giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra Who Visits You sekmesindeki CONSOULT butonuna tıklayarak facebook profiline bakanları görebilirsiniz.

facebook profilime kim bakti qmiran

Facebook Profilime Kim Baktı Programsız Öğrenme

  • facebook.com adresine gidin ve giriş yapın.
  • Profil sayfanızı açın ve ekranın boş bir alanında sağ tıklayıp Sayfa Kaynağını Görüntüle deyin.

facebook sayfa kaynagini goruntule

  • Açılan sayfada CTRL + F tuşuna basarak arama kutucuğunu açın.
  • Kutucuğa Initialchatfriendslist yazın.

Initialchatfriendslist

  • Karşınıza 765465312-8 gibi rakamlar çıkacaktır. Burada tireden önceki kısım profilinizi ziyaret eden kişinin facebook id’si, tireden sonraki kısım ise kişinin profilinizi kaç kere ziyaret ettiğini göstermektedir. Buradaki ID kısmını kopyalayın.
  • Daha sonra adres çubuğuna “https://www.facebook.com/profile.php?id=” yazıp eşittir işaretinden sonra kopyaladığınız ID’yi yazıp ENTER’a basın. Böylece profilinizi ziyaret eden kişinin facebook sayfası açılacaktır.
  • Örnek Kullanım: https://www.facebook.com/profile.php?id=765465823

Facebook profilime kim baktı nasıl öğrenirim diyenler için açıkladık arkadaşlar. Şuan en iyi yöntemler bunlar.

Paylaş.

Yorum Yap