Ana sayfa Sosyal Medya Facebook’da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görebilirim? (Resimli Anlatım)

Facebook’da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görebilirim? (Resimli Anlatım)

0

Facebook da beğendiğim sayfaları nasıl görebilirim sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Facebook’da bir sayfayı beğendiğiniz zaman, Beğenilen Sayfalar sekmenize eklenir, beğendiğiniz sayfalar arkadaş listenizde gözükmez. Gelin şimdi hem Android hem de iOS‘da beğendiğiniz sayfaları nasıl görebilirsiniz resimli olarak anlatalım.

Facebook, instagram’ın aksine kişiler ve sayfaları ayrı ayrı gruplamaktadır. Instagram’da takip ettiğiniz kişiler, etiketler, yerler ve sayfalar Takip sekmesinde birarada gözükmektedir. Facebook’ta ise kişiler Arkadaşlar kısmında gözükürken beğendiğiniz sayfalar, Beğenilen Sayfalar bölümünde görülmektedir. Gelin şimdi Android ve iPhone’da beğendiğiniz sayfaları görmeyi resimli olarak anlatalım.

Facebook’da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görebilirim?

  • Facebook uygulamasını açın.
  • iOS’da ekranın alt kısmında, Android’de ekranın üst kısmında yer alan Bayrak (Sayfalar) simgesine dokunun.
  • Açılan ekranda üstte yer alan sürgüyü yana doğru çekin ve Beğenilen Sayfalar butonuna dokunun.
Facebook da Beğendiğim Sayfaları Görme (Android)
Facebook da Beğendiğim Sayfaları Görme (iPhone)
  • Açılan sayfada hem beğendiğiniz sayfaları görebilir, hem de beğendiğiniz sayfalarda yapılan değişiklikleri görebilirsiniz.

Facebook da Beğendiğim Sayfayı Nasıl Silerim?

Yukarıda anlattığımız gibi Beğenilen Sayfalar bölümüne gelin. Burada beğendiğiniz her sayfanın altında Beğendin butonu çıkmaktadır. Beğendin butonuna dokunduğunuz zaman, beğenmekten vazgeçmiş olursunuz. Böylece beğendiğiniz sayfa silinir.

Beğendiğim Sayfanın Gönderilerini Nasıl Öne Çıkarırım?

Beğenilen Sayfalar sekmesinde, beğendiğiniz sayfaları görebilirsiniz. Sayfaların yan tarafında bulunan … üç noktaya dokunun ve açılan menüden …’u başta göster seçeneğini seçin. Böylece bu sayfa bir paylaşım yaptığı zaman, öncelikli olarak bu gönderi size gösterilecektir.

Facebook’da beğendiğiniz sayfalar hakkında tüm sorularınızı bize yorum kısmından sorabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here