Facebook da beğendiğim sayfaları nasıl görebilirim sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Facebook’da bir sayfayı beğendiğiniz zaman, Beğenilen Sayfalar sekmenize eklenir, beğendiğiniz sayfalar arkadaş listenizde gözükmez. Gelin şimdi hem Android hem de iOS‘da beğendiğiniz sayfaları nasıl görebilirsiniz resimli olarak anlatalım.

Facebook, instagram’ın aksine kişiler ve sayfaları ayrı ayrı gruplamaktadır. Instagram’da takip ettiğiniz kişiler, etiketler, yerler ve sayfalar Takip sekmesinde birarada gözükmektedir. Facebook’ta ise kişiler Arkadaşlar kısmında gözükürken beğendiğiniz sayfalar, Beğenilen Sayfalar bölümünde görülmektedir. Gelin şimdi Android ve iPhone’da beğendiğiniz sayfaları görmeyi resimli olarak anlatalım.

Facebook’da Beğendiğim Sayfaları Nasıl Görebilirim?

  • Facebook uygulamasını açın.
  • iOS’da ekranın alt kısmında, Android’de ekranın üst kısmında yer alan Bayrak (Sayfalar) simgesine dokunun.
  • Açılan ekranda üstte yer alan sürgüyü yana doğru çekin ve Beğenilen Sayfalar butonuna dokunun.
facebook da begendigim sayfalari nasil gorebilirim android
Facebook da Beğendiğim Sayfaları Görme (Android)
facebook da begendigim sayfalari nasil gorebilirim iphone
Facebook da Beğendiğim Sayfaları Görme (iPhone)
  • Açılan sayfada hem beğendiğiniz sayfaları görebilir, hem de beğendiğiniz sayfalarda yapılan değişiklikleri görebilirsiniz.

Facebook da Beğendiğim Sayfayı Nasıl Silerim?

Yukarıda anlattığımız gibi Beğenilen Sayfalar bölümüne gelin. Burada beğendiğiniz her sayfanın altında Beğendin butonu çıkmaktadır. Beğendin butonuna dokunduğunuz zaman, beğenmekten vazgeçmiş olursunuz. Böylece beğendiğiniz sayfa silinir.

facebook begendigim sayfayi silme

Beğendiğim Sayfanın Gönderilerini Nasıl Öne Çıkarırım?

Beğenilen Sayfalar sekmesinde, beğendiğiniz sayfaları görebilirsiniz. Sayfaların yan tarafında bulunan … üç noktaya dokunun ve açılan menüden …’u başta göster seçeneğini seçin. Böylece bu sayfa bir paylaşım yaptığı zaman, öncelikli olarak bu gönderi size gösterilecektir.

facebook da sayfayi basta gosterme

Facebook’da beğendiğiniz sayfalar hakkında tüm sorularınızı bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık