Ana sayfa Kategoriler Operatörler En Uygun Hepsi Bir Arada Tarifeler 2015

En Uygun Hepsi Bir Arada Tarifeler 2015

0

En Uygun Hepsi Bir Arada Tarifeler

20 TL‘ye Konuşma + SMS + İnternet Paketlerini sunan tarifeleri sizler için inceledik. Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla telefonlardan internet kullanımı gittikçe artıyor. İnternet paketi olan paket kullanımı artık daha çok rağbet görüyor. WhatsApp ve diğer mesajlaşma uygulamaları ile normal sms kullanımı azalsa da paket içinde sms olması çoğu kullanıcı için cazip geliyor.

20 tl ve altındaki hepsi bir arada paketleri incelediğimiz zaman sadece AVEA ve VODAFONE da böyle tarifeler olduğunu gördük. Ne yazık ki Turkcell’de 20 tl’ye alabileceğiniz hepsi bir arada tarife bulunmuyor.

Vodafone Efsana Altın 1 GB Paketi

Vodafone

Vodafone Efsana Altın 1 GB paketinin aylık ücreti 18 TLEfsana Altın 1 GB paketi içinde her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms ve 1 GB internet bulunuyor.

Efsana Altın 1 GB paketinden hattını Vodafone’a taşımış veya 30 gün içinde Vodafone yeni hat almış kullanıcılar yararlanabiliyor.

Efsana Altın 1 GB paketine katılmak için EFSANE1 yazıp 7000‘e mesaj göndermeniz yeterli.

Hattınızda yeterli bakiye olması durumunda her ay 18 TL düşülerek paketiniz yenilenecektir.

Efsana Altın 1 GB kalan bakiye bilginizi öğrenmek için SOR EFSANE1 yazıp 7000’e ücretsiz mesaj atabilirsiniz.

 

 

AVEA Büyük Fırsat 1 GB Paketi

avea

AVEA Büyük Fırsat 1 GB Paketi hattını Avea’ya taşıyanlar için 17 TL, Avea kullanıcıları için 21 TL ücret istemektedir. Büyük Fırsat 1 GB Paketinde 30 gün boyunca geçerli her yöne 500 dakika, her yöne 1000 sms ve 1 GB internet bulunmaktadır.

Büyük Fırsat 1 GB Paketine abone olmak için FIRSAT1GB yazıp 5555‘e ücretsiz olarak sms göndermeniz yeterli.

Hattınızda yeterli bakiye olması durumunda her ay paketiniz yenilenecektir.

Büyük Fırsat 1 GB paketinizde kalan dakika, internet ve sms’i öğrenmek için KALAN FIRSAT1GB yazıp 5555’e mesaj gönderebilir veya *122# yi çevirebilirsiniz.

 

 

Not: Tarife ve Paketler 03.04.2015 tarihinde incelenmiştir zaman içinde tarifelerde ve tarife ücretlerinde değişiklik olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın