Anasayfa BLOG En Popüler Zil Sesleri 2017 – iPhone 7, iPhone 6, Galaxy S7,...

En Popüler Zil Sesleri 2017 – iPhone 7, iPhone 6, Galaxy S7, Galaxy S6, LG G4, Huawei P8, HTC

11
PAYLAŞ

Bu yazımızda sizler için en popüler zil seslerini paylaştık. Popüler telefonların iPhone 6, iPhone 6s/Plus, iPhone 7, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, Lg G5, LG G4, Huawei P8, HTC Desire Eye, HTC One M9, One Plus One zil seslerini dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Yazımız 2017 yılında güncellendi iPhone 7, Galaxy S7, LG G5 gibi popüler telefonların zil sesleri ve Game of Thrones, İzmir Marşı gibi popüler zil sesleri eklendi.

Ayrıca sizler için seçme en güzel zil seslerini listeledik. Yabancı şarkı sevenler için en popüler yabancı şarkıların zil sesleri yazımızda bulunuyor. Şarkı listemiz sürekli güncellenecektir ve istediğiniz zil seslerini yorum kısmından isteyebilirsiniz.

Yazıda bulunan tüm zil seslerini dinleyebilir ve beğendiklerinizi tek tek indirebilirsiniz. İsteyenler için her kategorinin zil seslerini rar’lı olarak paylaştık. İsteyenler tüm zil seslerini tek tıklama ile indirebilirler. Tüm zil sesleri mp3 formatındadır yani tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. Mobilden giriş yapan kullanıcılar zil seslerini tek tek indirmede sorun yaşarlarsa sayfa altlarında bulunan indirme linkinden toplu olarak zil seslerini indirebilirler.

Yazımızda zil seslerini kategorilere ayırdık. Sayfalarda sırası ile en güzel seçme zil sesleri, en popüler yabancı şarkı zil sesleri, iPhone 6, iPhone 6s zil sesleriSamsung Galaxy S6 / Galaxy S6 Edge zil sesleriLG G4 zil sesleriHTC One M9 zil sesleriHTC Desire Eye zil sesleriHuawei P8 zil sesleri, One Plus One zil sesleri bulunuyor.

En Güzel Zil Sesleri

İzmir Marşı Zil Sesi

Galaxy S7 Zil Sesi

Game of Thrones Zil Sesi

Star Wars

Apple Klasik

iPhone 6 Plus

iPhone 7

iPhone 7 Remix

LG G5

Darth Vader Yıldız Savaşları

Google Zil Sesi

Türkçe Şarkı

Süper Zil Sesi

Sms

Rising Sun

Polis Remix Zil Sesi

Görevimiz Tehlike

Android Lollipop Zil Sesi

Karayip Korsanlari Jack Sparrow

Harika Zil Sesi

En Güzel Zil Sesleri İndir

11 YORUMLAR

  1. Telefondan indirmek için sağ üstte seçeneklere basın orda masa üstü sitesi iste seçeneği var oraya basın tamamdır indirme işareti görünecektir artık istediğini indirebilirsin bu google chrome içindir.

    • İndirme linki pc ve tablet’de sorunsuz gözükmektedir ancak bazı mobil cihazlarda gözükmeyebilmektedir. Bunun için her sayfanın altında indirme bağlantısı bulunmaktadır. İndirme bağlantısına tıklayıp isterseniz o sayfadaki tüm zil seslerini isterseniz tek tek indirebilirsiniz.

        • Rar dosyasını açmak için google playden winrar uygulamasını indirebilirsiniz. Veya @Behz At adlı kullanıcımızın dediği gibi Chrome ile oturum açıp ekranın sağ üstünde yer alan seçeneklere dokunun ve masaüstü site seçeneğini seçin. Böylece her zil sesinin yanında indirme butonunu göreceksiniz.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz