Ana sayfa BLOG En Popüler Zil Sesleri 2017 – iPhone 7, iPhone 6, Galaxy S7,...

En Popüler Zil Sesleri 2017 – iPhone 7, iPhone 6, Galaxy S7, Galaxy S6, LG G4, Huawei P8, HTC

11

Bu yazımızda sizler için en popüler zil seslerini paylaştık. Popüler telefonların iPhone 6, iPhone 6s/Plus, iPhone 7, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, Lg G5, LG G4, Huawei P8, HTC Desire Eye, HTC One M9, One Plus One zil seslerini dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Yazımız 2017 yılında güncellendi iPhone 7, Galaxy S7, LG G5 gibi popüler telefonların zil sesleri ve Game of Thrones, İzmir Marşı gibi popüler zil sesleri eklendi.

En Popüler Zil Sesleri 2018

Ayrıca sizler için seçme en güzel zil seslerini listeledik. Yabancı şarkı sevenler için en popüler yabancı şarkıların zil sesleri yazımızda bulunuyor. Şarkı listemiz sürekli güncellenecektir ve istediğiniz zil seslerini yorum kısmından isteyebilirsiniz.

Yazıda bulunan tüm zil seslerini dinleyebilir ve beğendiklerinizi tek tek indirebilirsiniz. İsteyenler için her kategorinin zil seslerini rar’lı olarak paylaştık. İsteyenler tüm zil seslerini tek tıklama ile indirebilirler. Tüm zil sesleri mp3 formatındadır yani tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. Mobilden giriş yapan kullanıcılar zil seslerini tek tek indirmede sorun yaşarlarsa sayfa altlarında bulunan indirme linkinden toplu olarak zil seslerini indirebilirler.

Yazımızda zil seslerini kategorilere ayırdık. Sayfalarda sırası ile en güzel seçme zil sesleri, en popüler yabancı şarkı zil sesleri, iPhone 6, iPhone 6s zil sesleriSamsung Galaxy S6 / Galaxy S6 Edge zil sesleriLG G4 zil sesleriHTC One M9 zil sesleriHTC Desire Eye zil sesleriHuawei P8 zil sesleri, One Plus One zil sesleri bulunuyor.

En Güzel Zil Sesleri

İzmir Marşı Zil Sesiindir

Galaxy S7 Zil Sesiindir

Game of Thrones Zil Sesiindir

Star Warsindir

Apple Klasikindir

iPhone 6 Plusindir

iPhone 7indir

iPhone 7 Remixindir

LG G5indir

Darth Vader Yıldız Savaşlarıindir

Google Zil Sesiindir

Türkçe Şarkıindir

Süper Zil Sesiindir

Smsindir

Rising Sunindir

Polis Remix Zil Sesiindir

Görevimiz Tehlikeindir

Android Lollipop Zil Sesiindir

Karayip Korsanlari Jack Sparrowindir

Harika Zil Sesiindir

En Güzel Zil Sesleri İndir


11 YORUMLAR

  1. Telefondan indirmek için sağ üstte seçeneklere basın orda masa üstü sitesi iste seçeneği var oraya basın tamamdır indirme işareti görünecektir artık istediğini indirebilirsin bu google chrome içindir.

    • İndirme linki pc ve tablet’de sorunsuz gözükmektedir ancak bazı mobil cihazlarda gözükmeyebilmektedir. Bunun için her sayfanın altında indirme bağlantısı bulunmaktadır. İndirme bağlantısına tıklayıp isterseniz o sayfadaki tüm zil seslerini isterseniz tek tek indirebilirsiniz.

        • Rar dosyasını açmak için google playden winrar uygulamasını indirebilirsiniz. Veya @Behz At adlı kullanıcımızın dediği gibi Chrome ile oturum açıp ekranın sağ üstünde yer alan seçeneklere dokunun ve masaüstü site seçeneğini seçin. Böylece her zil sesinin yanında indirme butonunu göreceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın