Anasayfa BLOG En Popüler Telefon Zil Sesleri 2019

En Popüler Telefon Zil Sesleri 2019

4

Akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz en güzel zil seslerini sizler için listeledik. 2019’da güncellediğimiz yeni telefon zil sesleriyle telefonunuz çaldığı zaman dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Yazımızda en popüler yabancı şarkıların zil sesleri, türkçe şarkıların zil sesleri ve samsung, huawei, iphone gibi popüler akıllı telefonların zil sesleri yer almaktadır.

Zil seslerini sitemizden tek tıklama ile dinleyebilir ve yine tek tıkla istediğiniz zil sesini telefonunuza indirebilirsiniz. Zil seslerini dinledikten sonra yanlarındaki “indir” bağlantısına tıklayarak zil sesini telefonunuza kolayca indirebilirsiniz.

Zil Sesleri yazımız dört sayfadan oluşmaktadır. İlk sayfada en yeni zil sesleri yer almaktadır. İkinci sayfada en popüler yabancı şarkıların zil sesleri, üçüncü sayfada türkçe şarkı zil sesleri ve dördüncü sayfada ise samsung, iphone, huawei gibi popüler akıllı telefon modellerinin zil sesleri yer almaktadır.

Telefon Zil Sesleri 2019

2019 yılının en popüler zil seslerini sizler için bir araya getirdik. Reynmen derdim olsun zil sesi, Huawei reklam müziği zil sesi, galaxy s10 zil sesi, minnet eylemem zil sesi, manuş baba bu havada zil sesi, cu cu cu zil sesi, denize ay vurmuş zil sesi, korkarım zil sesi, kuzgun dizi müziği zil sesi, tamam tamam zil sesi, se bira cane zil sesi, senin için değer zil sesi, sıfır bir zil sesi, vartolu zil sesi, çukur zil sesi, yahsi olar zil sesini indirebilirsiniz.

Tamam Tamam Remixindir

Reynmen Derdim Olsunindir

Denize Ay Vurmuş Bananeindir

Huawei Reklam Müziğiindir

Yaxhi Olarindir

Willy William Voodooindir

Çukur Vartolu Zil Sesiindir

Saz Toprakindir

Sıfır Birindir

Senin için Değerindir

Se Bira Caneindir

Samsung Zil Sesiindir

Galaxy S10 Zil Sesiindir

Rockstar Remix Zil Sesiindir

Osmanlı Zil Sesiindir

Nigar Muharremindir

Mozart Osmanlı Marşıindir

Magenta Riddimindir

Mafya Zil Sesiindir

Let me go Zil Sesiindir

Kuzgun Dizi Müziği Zil Sesiindir

DJ Kantik Kul Zil Sesiindir

Korkarum Zil Sesiindir

İşte Aranan O Müzikindir

inkyz shivaindir

Dhoom Dhoomindir

cu cu cu zil sesiindir

Manuş Baba Bu Havada zil sesiindir

Minnet Eylemem zil sesiindir

4 YORUMLAR

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz