Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar En İyi Yeni Android ve İphone Oyunları (Haziran 2016)

En İyi Yeni Android ve İphone Oyunları (Haziran 2016)

0

Haziran 2016’da oynayabileceğiniz Android ve iPhone için geliştirilen en iyi oyunları sizler için inceledik. Listemizde 3 adet oyun bulunuyor. Bu oyunlardan 2 tanesi ücretli 1’i ise ücretsiz.

Brothers: A Tale of Two Sons

brothers-a-tale-of-two-sons

Pc versiyonu da bulunan Brothers A Tale of Two Sons oyunun oldukça farklı bir hikayesi bulunuyor. Oyunda annelerini kaybeden 2 kardeş ölüm döşeğinde olan babaları için gerekli olan ilacı bulmaya çalışıyorlar. Oyunun en dikkat çeken kısmı ise iki kardeşi de  kontrol etmeniz. Oyunda zorlu yollarda ilerliyor ve iki kişiyi yönetiyorsunuz. Farklı bir oyun arayanlar için iyi bir alternatif. Brothers: A Tale of Two Sons iOS için 4.99$, Android için ise 8,89 TL.

Android – Brothers: A Tale of Two Sons

iOS – Brothers: A Tale of Two Sons

Goat Simulator Waste of Space

goat-simulator-waste-of-space

Oyun adından da anlaşılacağı üzere uzayda geçen bir simülasyon oyunu. Oyunu keyifli kılan şeylerden biri ana karakterin bir keçi olması. Yani oyunda bir insanı değil bir keçiyi kontrol edeceksiniz. Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden biri de görsel yöndeki başarısı. Goat Simulator Waste of Space ücretli bir oyun. Android için 12.99 TL olan oyun iOS platformunda 4,99$.

Android – Goat Simulator Waste of Space

iOS – Goat Simulator Waste of Space

MMX Hill Climb

mmx-hill-climb

MMX Hill Climb, başarılı yarış oyunu yapımcısı Hutch Games tarafından geliştirilen bağımlılık yapacak kadar eğlenceli bir araba oyunu. MMX Hill Climb’ın adını görüp Hill Climb ile kesinlikle karıştırmayın çünkü bu oyun çocuklar için değil yetişkinler için geliştirilmiş, oldukça başarılı grafiklere, etaplara ve oyun motoruna sahip bir oyun. Oyunda dev tekerlekli kamyonlar ile zorlu pistlerde yarışacaksınız. Oyun hem kaliteli hem de ücretsiz.

Android – MMX Hill Climb

iOS – MMX Hill Climb

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın