Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En İyi Selfie Uygulamaları

En İyi Selfie Uygulamaları

0

Selfie çekimi her geçen gün artıyor. Tabi uygulama geliştiriciler de daha başarılı selfieler için birçok uygulama geliştiriyor. Bu yazımızda android ve iphone telefonlarınızda kullanabileceğiniz en iyi selfie uygulamalarını tanıtacağız.

Retrica

retrica

Hiç kuşkusuz selfie denince akla ilk gelen uygulama Retrica. Oldukça başarılı bir selfie çekme uygulaması olan Retrica ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak uygulamanın ücretsiz olarak sunulması tamamen ücretsiz olduğunu göstermiyor. 100’den fazla filtre seçeneği olan Retrica uygulamasının ücretsiz versiyonunda 10 kadar filtreyi kullanabiliyorsunuz.

Android için Retrica İNDİR

iOS için Retrica İNDİR

 

Candy Camera – Selfie

candy-camera

Candy Camera uygulaması 30’dan fazla filtre seçeneği ve birçok fotoğrafçılık özelliği sunmaktadır. İstediğiniz filtreyi seçtikten sonra Selfie çekebilirsiniz. Basit kullanımı ile beyazlatma, cilt temizleme, inceltme ışık ayarı gibi ayarları kolaylıkla yapabilirsiniz. Candy Camera çektiğiniz Selfie için kullanabileceğiniz 100 farklı çerçeve sunmaktadır.

Android için Candy Camera – Selfie İNDİR

iOS için Candy Camera – Selfie İNDİR

 

B612 – En içten selfieler

b612

B612 tamamen Selfie için hazırlanmış bir uygulama. B612 ile hem ön hem arka kameranızı kullanarak selfieler çekebilirsiniz. Uygulama 3 ve 6 saniyelik videolar halinde Selfieler çekmeye imkan tanıyor. Zaman ayarı ile 2 veya 5 saniye zaman süresinde en iyi pozunuzu ayarlayıp selfie çekebilirsiniz. Bluetooth uyumlu Selfie çubukları ile uyumlu olan B612 ile selfie çubuğu ile Selfie çekebilirsiniz.

Android için B612 – En içten selfieler  İNDİR

iOS için B612 – En içten selfieler İNDİR

 

YouCam Perfect – Selfie Cam

youcam

YouCam Perfect uygulaması pürüzsüz selfie çekmenizi sağlıyor. YouCam Perfect uygulaması ile çektiğiniz selfielere makyaj yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz selfielerde gözlerinizi ön plana çıkarmak istiyorsanız YouCam Perfect tam size göre. Saç renginizi, teninizi vb. istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz.

Android için YouCam Perfect – Selfie Cam İNDİR

iOS için YouCam Perfect – Selfie Cam İNDİR

 

RetroSelfie – Selfie Editörü

retroselfie

RetroSelfie, selfie fotoğraflarınızla kolajlar oluşturmanızı ve daha birçok sey yapmanızı sağlıyor. RetroSelfie ile kolaylar yapabilir, fotoğraflarınıza yazılar ekleyebilir, çerçeve ekleyebilirsiniz. RetroSelfie ile çektiğiniz selfieleri Facebook, Twitter, Viber, Instagram ve Snap Chat’te paylaşabilirsiniz. RetroSelfie android kullanıcıları için ücretsiz iken iOS için ücretlidir.

Android için RetroSelfie – Selfie Editörü İNDİR

iOS için RetroSelfie – Selfie Editörü İNDİR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın