Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En İyi Navigasyon Uygulaması

En İyi Navigasyon Uygulaması

0

Seyahat ederken en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de yer tarifidir. Artık akıllı telefonlar sayesinde kimseye adres sormak zorunda kalmıyoruz. Android, iOS ve Windows Phone ile uyumlu olan Yandex Navigasyon uygulaması ile dünyanın her yerine gidebilirsiniz.

Teloji olarak test ettiğimiz, uzun yolda ve şehir içinde kullandığımız Yandex Navigasyon uygulaması beğendiğimiz en iyi navigasyon uygulaması. Sürekli güncellenen ve ayrıntılı arama yapmayı sağlayan Yandex Navigasyon uygulaması ile Türkiye’nin her yerine gidebilirsiniz.

Yandex Navigasyon uygulamasının arama bölümüne gideceğiniz şehri, adresi yazabilir veya bulunduğunuz yerin yakınında yer alan mekanları arayabilirsiniz. Uygulamayı başlatmadan önce GPRS özelliğinizi aktif etmeyi unutmayın. Uygulamada Arama butonuna bastığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor. Arama kutucuğundan arama yapabileceğiniz gibi Fastfood, Restoranlar, Barlar, Benzinlik, Oto yıkama, ATM, Oteller, Postane, Eczane, Market gibi seçenekleri seçerek çevrenizde bulunan mekanları listeleyebilirsiniz.

Otobanda giderken benzininiz bittiği zaman artık telaş yapmanıza gerek kalmıyor. Uygulama içinde bulunan Benziklik sekmesine gelerek size en yakın Benzin istasyonuna ne kadar uzakta olduğunuzu görebiliyorsunuz.

yandex-navigasyon-arama

Şehirlerarası seyehatlerinizde gideceğiniz şehri yazıp arama butonuna dokunmanız yeterli. Git! seçeneğini seçtikten sonra Rota Hesaplanıyor, Mesafe, Süre bilgisi size sunuluyor ve yol tarifi sesli olarak başlıyor. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de sesli olarak yol tarifi yapması.

yandex-navigasyon-git

yandex-navigasyon-mesafe

Yandex Navigasyon uygulaması android, ios ve wp ile uyumludur ve tamamen ücretsizdir. Aşağıdaki linklerden Yandex Navigasyon uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için Yandex Navigasyon İNDİR

iOS için Yandex Navigasyon İNDİR

Windows Phone için Yandex Navigasyon İNDİR

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın