Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar En İyi iOS Oyunlar (Aralık 2016)

En İyi iOS Oyunlar (Aralık 2016)

0

2017’ye sayılı günler kala iOS için geliştirilmiş yılın en iyi 5 iPhone oyununu sizler için listeledik. Listemizde hem ücretli hem de ücretsiz oyunlar bulunmaktadır. Bağlantı linklerine tıklayarak ilgili oyunu iTunes sayfasından indirebilirsiniz.

 

1. Super Mario RUN

Hiç kuşkusuz iOS’un 2016’da en çok merak edilen oyunu Super Mario Run oyunuydu. Öyle ki oyun çok kısa bir sürede 50 milyon indirilme rakamını gördü. Super Mario Run oyununu indirmek ücretsiz ancak tüm seviyeleri oynayabilmek için 9.99$ ödemeniz gerekiyor.

Super Mario Run indir

2. Mini Metro

Mini Metro, adından da anlaşılacağı üzere keyifli bir metro oyunu. Ücretli olan Mini Metro 2.69 TL.

Mini Metro indir

3. Clash Royale

2016 yılının en başarılı mobil oyunlarından biri kesinlikle Clash Royale. Hem android hem de iOS platformunda iyi bir başarı yakaladı. Gerçek zamanlı bir kale savunma strateji oyunu olan Clash Royale ücretsiz bir oyun.

Clash Royale indir

4. PinOut!

PinOut neon ışıklı masa da topu ilerletmeye çalıştığınız keyifli ve farklı bir oyun. Pinball oyun tarzını sevenlerin favorisi olacak olan bu oyun ücretsiz.

PinOut! indir

5. Telepaint

Telepaint çılgın dolambaçlı tünellerde ilerleme oyunu. Bu oyun için bulmaca ve sonsuz ilerleme karşımı bir oyun diyebilir. Telepaint 7.99 TL.

Telepaint indir

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın