Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En İyi Dosya Transfer Aracı – SHAREit

En İyi Dosya Transfer Aracı – SHAREit

0

Telefonda en çok yapılan işlemlerden biri dosya transferidir. Bu dosyalar fotoğraf ve video olabildiği gibi belge, apk, uygulama, oyun vb. olabilmekte. İşte tam da bu konuda işini iyi yapan ve tamamen ücretsiz olan SHAREit uygulaması kendini gösteriyor. SHAREit uygulaması, android, ios, windows phone ve bilgisayar arasında dosya transferi sağlıyor.

SHAREit uygulaması ile platform fark etmeksizin dosya transferi yapılabiliyor. Android/iOS telefon ve tabletler arasında dosya gönderebileceğiniz gibi telefondan bilgisayara veya iPad’e dosya gönderebilirsiniz. Tüm dosya türlerini (müzik, video, fotoğraf, pdf, word, apk, uygulama, oyun) ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

SHAREit’in en güzel yanı internet harcamaması ve çok hızlı çalışması. SHAREit, Bluetooth ile dosya göndermeden 20 kat daha hızlı dosya transferi sağlıyor. SHAREit ile dosya transfer hızı 20MB/sn hızlarına erişebiliyor. Uygulamanın kendi tanıtım videosunda 980 MB boyutundaki dosya 53 saniyede transfer edilebiliyor. Bu hızlar sayesinde USB ve kablolarla dosya transferine gerek kalmıyor.

SHAREit ile tek seferde 100GB boyutunda dosya gönderilebiliyor. Bu da oldukça tatminkar bir rakam. SHAREit ile dosya transfer etmek için tek yapmanız uygulamayı cihazınıza yüklemek ve kendinize bir isim ve avatar belirlemek. Oldukça basit bir arayüze sahip olan uygulama ve bilgisayar programını herkes kolaylıkla kullanabilir.

SHAREit uygulamasını android, ios ve pc’ye aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Android için SHAREit indir
iOS için SHAREit indir
PC için SHAREit indir

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın