Instagram dünyanın en büyük ve etkileşim oranı en yüksek sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan devasa platform günlük hayatımınız vazgeçilmez bir parçasına dönüştü. Telefonumuzu kullandığımız her an açtığımız Instagram’da aynı zamanda milyarlarca içerik yer alıyor. Fotoğraf, video ve hikaye olarak karşımıza çıkan tüm paylaşımları tamamen kaydetmek ise mümkün değil. Bunun için Instagram video indirici programa ihtiyacınız var.

Instagram kullanıcılarına gördükleri içerikleri kaydetme şansı sunuyor. Fakat bu ne yazık ki kalıcı bir çözüm değil. Instagram video indirme programı ile platform üzerinde gördüğünüz tüm videoları indirebilirsiniz. Farklı çözünürlük ve formatlarda indirebileceğiniz videolar telefonunuzda tamamen yer edinecektir. Böylece gönderileri kaydettiğinizde silinme ihtimali de ortadan kalkar. Normalde bir paylaşımı kaydedilenler sekmesine eklediğinizde daha sonra geri dönme ihtimaliniz bulunur. Fakat paylaşan kişi gönderiyi kaldırmaya karar verdiğinde video Kaydedilenler bölümünden de silinecektir.

snaptube 1

Instagram Video İndirici ile Videoları Telefonunuza Kaydedin

Dev sosyal ağda beğendiğiniz bir videoyu cihazınıza indirmek isteyebilirsiniz. Daha sonra tekrar bakmak istediğiniz bir öğün tarifi ya da boş zamanınızda izlemek istediğiniz komik bir videoya denk gelebilirsiniz. Ya da arkadaşlarınıza daha sonra göstermek için herhangi bir videoyu telefonunuzun hafızasında depolamak isteyebilirsiniz.

Bu noktada Snaptube Instagram video indirici ile hiçbir ekstra ücret ödemeden indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Benzer hizmetler sunan fakat aynı zamanda kullanıcılarından cüret talep eden Snaptube tamamen bedavadır. Hiçbir şekilde ödeme yapmadan uygulamayı telefonunuza yükleyebilir ve Instagram üzerinde indirmek istediğiniz videoları cihazınıza aktarabilirsiniz ve Instagram reels indirme işlemi de yapabilirsiniz.

Popüler video indirme programı aynı zamanda tamamen reklamsızdır. Böylece video indirme programında sıkıcı reklamlarla vakit harcamak zorunda kalmazsınız.

Onlarca Platformdan Yüzlerce Video İndirme Şansı

Snaptube her ne kadar Instagram’da video indirme fırsatı sunmasıyla tanınsa da aslında çok daha geniş bir platform desteğine sahiptir. Snaptube ile DailyMotion, Instagram, Facebook, 4shared, Vimeo, Twitter, TikTok, WhatsApp, MetaCafe, Vevo, Animeq ve Funnorydie’da gördüğünüz video ve ses dosyalarınızı cihazınızın hafızasına kolayca kaydedebilirsiniz.

Bununla beraber daha önce belirttiğimiz gibi birçok farklı çözünürlük imkanı bulunur. Eğer telefonunuzda yeterli boş alan bulunmuyorsa düşük çözünürlükte video indirebilirsiniz. Snaptube kullanımı kolay arayüzüyle 4K HD’ye kadar videoları indirebilmektedir. Sabit ve stabil bir internet bağlantısına sahip olduğunuzda 2K ya da 4K görüntü dosyalarınızı kalıcı olarak telefonunuza kaydedebilirsiniz.

snaptube 2

Bununla birlikte Snaptube tarafından desteklenen diğer çözünürlükler ise 144p, 720p, 1080p HD, 2K HD ve 4K HD’dir. Peki Snaptube nasıl indirilir?

Snaptube Instagram Video ve Hikaye İndiricisini Yükleyin

Popüler programda MP3 ya da M4A gibi ses uzantılı dosyalar indirmek de mümkündür. Dilerseniz veri kullanımında çok daha büyük bir tasarruf sağlayabilir ve videoları ses dosyaları olarak indirebilirsiniz. Bu özelliğin de altını çizdikten sonra sıra Snaptube uygulamasını cihazınıza yüklemeye geldi.

En iyi ücretsiz video indirici olan uygulama Android ve iOS işletim sistemlerinin kullandığı AppStore ya da Google Play Store dijital mağazalarında yer almamaktadır. Snaptube bu tür uygulama marketlerinde bulunmadığı için yükleme işlemi APK olarak gerçekleştirilebilir.

  1. Telefonunuzun Ayarlar penceresine gidin.
  2. Burada yer alan Gizlilik ve Güvenlik sekmesine geçiş yapın.
  3. “Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” seçeneğine izin verin. Böylece cihazınıza dijital mağazalar haricinde farklı oyun ve yazılımlar yükleyebilirsiniz.
  4. Telefonunuzdan mobil tarayıcınızı açın.
  5. Snaptube APK yazın ve resmi internet sitesine ulaşın.
  6. Ana sayfada yer alan Hemen indirin butonuna basın ve APK’yı telefonunuza indirin.
  7. İndirdikten sonra akıllı telefonunuzun dosya tarayıcısını açın ve APK’yı bulup üzerine dokunun.
  8. Snaptube uygulamasının cihazınıza yüklenmesini bekleyin.

Instagram video indirici Snaptube uygulamasını başarıyla telefonunuza yüklediniz. Artık Instagram’da dilediğiniz videoyu telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık