Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar En İyi Android Yarış Oyunları 2015

En İyi Android Yarış Oyunları 2015

0

Android için geliştirilen oyunlar gün geçtikçe daha kaliteli bir hale geliyor ve konsol oyunlarını aratmıyorlar. Birçok farklı yarış oyunu türü android cihazlar için geliştiriliyor. Biz de bu yazımızda 2015 senesinin en popüler android yarış oyunlarını sizler için araştırdık. Listemizi hazırlarken en iyi ücretsiz android yarış oyunlarını seçtik.

 

1. Asphalt 8: Airborne

asphalt8_airborne

Android için oyun geliştiren en başarılı ve popüler firmalardan Gameloft‘un ücretsiz yarış arabası oyunudur. 10-50 milyon indirilmeye sahip olan Asphalt 8: Airborne oyununda farklı oyun modları bulunuyor. Oyunda 56 spor araba ve 9 farklı gerçek pist bulunuyor. Oyunun güncellemeleri ile yeni arabalar ve pistler eklenmektedir.

 

2. Hill Climb Racing

hill_climb_racing

Hill Climb Racing Fingersoft tarafından geliştirilmiş başta çocuklar olmak üzere her yaştan kullanıcının severek oynadığı android yarış oyunlarından biridir. 100-500 milyon indirilmeye sahip olan oyunda farklı arazilerde dengenizi kurarak finish çizgisine varmaya çalışıyorsunuz.

 

3. Traffic Racer

traffic_racer

Traffic Racer, Soner Kaya tarafından geliştirilmiş en başarılı türk yapımı android oyunlarından biridir. Google Play üzerinden 50-100 milyon indirilmeye sahip olan oyunda akan trafikte hız ve tehlikeli hareketler yaparak puan toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunda gece/gündüz, güneşli/yağmurlu gibi hava koşulları bulunuyor.

 

4. Dr. Driving

dr-driving

Dr. Driving,  SUD Inc. tarafından geliştirilmiş ve her yaştan kullanıcıda bağımlılık yaratan bir yarış oyunudur. Oyunda amaç size verilen sürede kaza yapmadan bitiş noktasına varmak. Basit yapısı ve kolay kullanımı oyunun popüler olmasındaki en büyük etkenlerden biri. Dr. Driving Google Play üzerinden 50-100 milyon indirilmeye sahip.

 

5. Angry Birds Go!

angry_birds_go

Angry Birds Go!, Rovio Entertainment Ltd‘nin geliştirdiği bir yarış oyunu. Android’in popüler oyunlarından olan Angry Birds serisinin sevimli kahramanları bu oyunda yarışlar yapıyor. Eğlenceli animasyonları ve kaliteli grafikleri ile sevilen bir yarış oyunu olmayı başardı. Angry Birds Go Google Play üzerinden 50-100 milyon kez indirildi.

 

6. Real Racing 3

real_racing_3

Real Racing 3, EA‘nın android platformundaki en iyi ücretsiz yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek yarış arabası modelleri ile gerçek yarış pistlerinde yarışlar yaptığınız başarılı oyunlardan biri. Oyun 50-100 milyon indirilme sayısına sahip.

 

7. CSR Racing

csr_racing

CSR Racing, NaturalMotionGames Ltd tarafından geliştirilmiş en başarılı Drag yarış oyunlarından biridir. Diğer araba yarışlarından farklı olarak CSR Racing oyununda Drag (Kısa Mesafe) yarışları yapılmakta. Oyunda tek kişilik oyun modu ve çok kişilik turnuva modları yer alıyor. Araba çeteleriyle yarışlar yaparak şehrin en iyi drag yarışçısı olmaya çalışıyorsunuz. CSR Racing google play üzerinden 10-50 milyon indirilme sayısına sahip.

 

8. GT Racing 2

gt_racing_2

GT Racing 2, Gameloft tarafından geliştirilmiş diğer bir ücretsiz yarış oyunu. Gerçek modellere sahip yarış arabaları ile gerçek pistlerde yarış yaptığınız gerçekçi grafiklere sahip başarılı bir android yarış oyunu. Oyun 10-50 milyon indirilme sayısına sahip.

 

9. Turbo FAST

turbo_fast

Turbo FAST, Pikpok tarafından geliştirilmiş, animasyon sinema filmi de bulunan eğlenceli bir android yarış oyunu. Salyangoz kahramanımız ile eğlenceli pistlerde yarışlar yaptığınız HD görüntü kalitesinde bir oyun. Turbo FAST, Google Play üzerinden  10-50 milyon kez indirildi.

 

10. Driver Speedboat Paradise

driver_speedboat_paradise

Driver Speedboat Paradise, Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilmiş bir bot yarış oyunudur. Listemizde yer almayı başaran Driver Speedboat Paradise oyununda süper botlar ile denizlerde yarışlar yapıyorsunuz. Tablet ve telefonlarla uyumlu olan oyun HD görüntü kalitesine sahip. 2015 yılında piyasaya çıkan oyun  500 bin-1 milyon indirilme sayısına sahip.

 

Not: Listemizde yer alan oyunlar ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Ancak oyun içlerinde satın almalar mevcuttur. Telefon ayarlarınızdan satın almaları pasif hale getirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın