Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En İyi Android Radar Tespit Uygulaması

En İyi Android Radar Tespit Uygulaması

0

Akıllı telefonların belkide en faydalı uygulamalarından biri radar tespit uygulamasıdır. Bizi yüklü trafik cezalarından kurtaran başarılı bir android radar uygulamasını sizlere tanıtacağız.

Radar Beep – Radar Detektörü uygulaması akıllı telefonunuzun internet ve gps’ini kullanarak size gittiğiniz güzergahtaki radar noktalarına yaklaştığınız zaman uyarıyor. Radar Beep uygulaması sayesinde radar kontrol noktalarından güvenli bir hızda geçerek trafik cezası ödemekten kurtulursunuz. Özellikle şehirler arası yollarda seyahat edenlerin vazgeçemeyeceği bir android uygulama.

Radar Beep basit kullanımı, hatasız verileri ve tamamen ücretsiz olması ile dikkat çekiyor. Uygulamanın çalışma mantığı yolda giderken radar noktalarını size gösteriyor ve yanlarından yavaş geçmenize olanak tanıyor. Uygulamayı navigasyon uygulamalarıyla kullanabileceğiniz gibi tek başına da kullanabilirsiniz.

Uygulama güncellemeleri otomatik olarak yüklenmektedir. Radar Beep uygulamasını aracınızın blutooth’una bağlayabilir böylece araca bindiğinizde uygulama otomatik olarak çalışır. Aracınızın hızına göre radar noktasına olan uzaklığa göre sizi uyarır. Uygulama ayrıca radar noktasına yaklaştığınızda sizi sesli olarak uyarma özelliğine de sahiptir.

Aşağıdaki linkten Radar Beep – Radar Detektörü android uygulamasını indirebilirsiniz.

google-play_android

 

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın