Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En İyi Android Mp3 İndirme Uygulamaları

En İyi Android Mp3 İndirme Uygulamaları

0

Android telefon ve tabletlerde mp3 indirmek için birçok uygulama yer almaktadır. Ama çoğu uygulama arama konusunda yetersiz kalmaktadır. Sizler için en iyi android mp3 şarkı indirme uygulamalarını araştırdık ve inceledik.

Google Play üzerinden indirebileceğiniz 2 mp3 indirme uygulamasını beğendik. Rain Müzik İndirme Dinle ve TWTY Müzik İndir Dinle uygulamaları bu konuda oldukça başarılı iki uygulama.

Her iki Mp3 indirme uygulaması da benzer yapıda ve aynı özelliklere sahip. Uygulamalar arama sonuçlarını youtube üzerinden alıyorlar. Arama yaptıktan sonra şarkıyı dinleyebilir veya telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz şarkılar telefonun dahili hafızasında Download klasörüne kaydediliyor.

twty-indir-dinle

İndirmiş olduğunuz şarkılara uygulama içerisinde yer alan İnenler bölümünden erişebileceğiniz gibi telefonunuzda bulunan müzik araçlarından da erişebilirsiniz. İnenler klasöründe indirdiğiniz şarkıları görebilir dilediğiniz şarkının yanında bulunan 3 noktaya tıklayarak şarkıyı Paylaşabilir veya Zil sesi yapalabilirsiniz.

zil-sesi-yap

Her iki uygulama da ücretsizdir. Uygulamalarda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Dilediğiniz gibi arama yapabilir ve istediğiniz şarkıyı indirebilirsiniz. Şarkı indirirken Wi-Fi ile internete bağlanmanızı öneriyoruz. Her şarkı ortalama olarak 3-5 MB boyutundadır. Aşağıdaki linklerden Rain Müzik ve TWTY Müzik uygulamalarını indirebilirsiniz.

Rain Müzik İndir Dinle uygulamasını indirmek için Tıklayın.

TWTY Müzik İndir Dinle uygulamasını indirmek için Tıklayın.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın