Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar En Güzel Android Canlı Duvar Kağıtları

En Güzel Android Canlı Duvar Kağıtları

0

Bu yazımızda sizler için android telefonlarda kullanabileceğiniz birbirinden güzel canlı duvar kağıdı uygulamalarını inceledik. İnternette birçok android duvar kağıdı bulunuyor ama bizim listemizde yer alan tüm duvar kağıtları canlı yani hareketli resimlerden oluşuyor. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz canlı duvar kağıdının altında bulunan Google Play linkinden indirmek ve telefonunuzun Ayarlar > Duvar Kağıdı bölümünde canlı duvar kağıdı uygulamasını seçmek. Paylaştığımız tüm android duvar kağıtları android telefonların %99’u ile  uyumludur.

Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı

android-duvar-kagidi-akvaryum

Akvaryum ve balıkları sevenler için geliştirilmiş oldukça başarılı bir duvar kağıdı. Tamamen canlı olan duvar kağıdında ekranınızdan balıkların geçişini izlemek oldukça keyifli olacaktır. Uygulama içinde 8 farklı arkaplan (deniz görüntüsü) seçebildiğiniz gibi hangi tür balıktan kaç adet olmasını da ayarlayabiliyorsunuz. Kullanıcı ile etkileşimli çalışan bu akvaryum duvar kağıdında ekrandan geçen balıklara dokunduğunuz zaman kaçıyorlar. Tabi bu özelliği isterseniz iptal edebiliyorsunuz.

google-play_android

Havai Fişek Duvar Kağıdı

android-duvar-kagidi-havai-fisek

Adından da anlaşılacağı gibi havai fişeklerin olduğu oldukça renkli bir duvar kağıdı. Dünyanın en güzel yerlerini havai fişekler altında telefonunuzun duvar kağıdı yapabilirsiniz.

google-play_android

Mekke Canlı Duvar Kağıdı

android-duvar-kagidi-mekke

Kabe’nin muazzam görüntüsünü telefonunuzun ekranında görmek içinize huzur katacaktır. Uygulamada aslında biz insanların tavafının hareketli olmasını isterdik ancak maalesef öyle değil. Ama yine de oldukça güzel android duvar kağıdı.

google-play_android

Dubai Canlı Duvar Kağıtları

android-duvar-kagidi-dubai

Dünyanın en ihtişamlı gökdelenlerine sahip şehri Dubai için geliştirilmiş oldukça güzel bir canlı duvar kağıdı uygulaması. Burj Dubai, Burj Khalifa, Dubai Çeşmesi vb. gibi ünlü yapıları telefon ekranınıza duvar kağıdı yapabilirsiniz.

google-play_android

Köpek Yavruları

android-duvar-kagidi-kopekler

Hayvan ve köpek severlerin vazgeçemeyeceği birbirinden sevimli yavru köpeklerin bulunduğu güzel bir canlı duvar kağıdı uygulaması.

google-play_android

Çağlayan Canlı Duvar Kağıtları

android-duvar-kagidi-selale

Çağlayanlar ve Şelalelerin bulunduğu güzel bir android canlı duvar kağıdı uygulaması. Şelaleler canlı ve akışkan ancak görüntü kalitesi maalesef bizi tatmin etmedi.

google-play_android

Çiçekler Canlı Duvar Kağıdı

android-duvar-kagidi-cicekler

Güller, Papatyalar, Karanfiller ve daha birçok çiçek çeşidinin olduğu bir duvar kağıdı uygulaması. Güneç parıltıları, kelebek ve böceklerle duvar kağıdına canlılık hissi verilmiş.

google-play_android

Not: Duvar kağıtları hareketli olduğu için arka planda çalışmaktadır. Azda olsa bataryanın daha çabuk bitmesine neden olacağını unutmayın.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here