Ana sayfa Haberler Ekrana Gömülü Selfie Kamerasına Sahip Huawei Nova 4’ün Tanıtım Tarihi Açıklandı

Ekrana Gömülü Selfie Kamerasına Sahip Huawei Nova 4’ün Tanıtım Tarihi Açıklandı

0

Geçtiğimiz hafta Huawei’nin Infinity-O ekranlı ve ekrana gömülü selfie kamerasına sahip ilk telefonu çıkarmayı hedeflediğini duyurmuştuk. Huawei tarafından yapılan yeni paylaşımda Huawei Nova 4‘ün 17 Aralık‘ta tanıtılacağı duyuruldu.

Huawei ve Samsung arasındaki rekabet son sürat devam ediyor. Hızlı bir adım atarak Infinity-O ekran teknolojisini ve patentlerini duyuran Samsung, Infinity-O ekrana sahip ve ekrana gömülü selfie kamerasına sahip ilk telefonu çıkaracağını iddia etmişti. Ancak Huawei atak yaparak Huawei Nova 4 modelini 17 Aralık‘ta tanıtacağını duyurdu. Eğer Samsung Galaxy A8s, 17 Aralık’tan önce tanıtılmazsa, bu ünvanı Huawei’ye kaptıracak gibi gözüküyor.

Huawei geçtiğimiz günlerde ekranın sol üst köşesinde yıldız olan bir telefon görseli paylaşmıştı. Bugün paylaşılan görselde ise ekranın sol üst köşesinde ekrana gömülü selfie kamerası bulunan Huawei Nova 4 görülüyor. Tanıtım tarihi 17 Aralık olarak belirtilmiş durumda.

Geçtiğimiz Temmuz ayında tanıtılan Huaewi Nova 3, Kirin 710 yonga setiyle gelmişti. Huawei Nova 2s ise Kirin 960 yonga setine sahipti. Bunlardan yola çıkarak Huawei Nova 4’ün Kirin 980 ile gelmesi muhtemel. Eğer Kirin 710 ile gelirse cihaz hayal kırıklığına neden olabilir. Bekleyip göreceğiz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here