Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Eğlenceli Bir Egzersiz Oyunu : Fit The Fat 2

Eğlenceli Bir Egzersiz Oyunu : Fit The Fat 2

0

Android ve iOS cihazlar için geliştirilen eğlenceli bir egzersiz oyunu olan Fit The Fat 2 oyununu sizler için indirdik, oynadık ve inceledik. Şişman bir karakteri zayıflatmaya çalıştığınız oyun oldukça keyifli. Eğer bir de siz de zayıflamaya çalışıyorsanız oyun sizin için daha keyifli ve motive edici olabilir.

Fit The Fat 2 oyununda 500 LBS (226 kilogram) ağırlığında olan karakteri spor yaparak zayıflatmaya çalışıyoruz. Oyunda 4 aktivite; spor yapmak, yemek yemek, uyumak,alışveriş yapmak ve 4 adet gösterge; kilo, enerji, açlık ve altın bulunuyor.

Oyunda zayıflamak için spor yapılıyor ancak belli bir zaman sonunda karakterin enerjisi bitiyor enerjiyi doldurmak için uyumanız gerekiyor. Acıkan karaktere alışveriş yapıp hamburger, pizza, su, enerji içeceği almanız gerekiyor. Oyunda döngü bu şekilde ilerliyor.

Fit The Fat 2 oyununda amaç kilo vermek, ağırlık birimi varsayılan olarak LBS olarak geliyor ancak Ayarlar bölümüne girip Units kısmından KGS/Meters olarak seçtiğiniz zaman ağırlık birimini kilograma çevirebilirsiniz.

Spor aktivitesi olarak başta sadece ip atlama oluyor. Karakteri zayıflattıkça level atlıyorsunuz ve çeşitli sporların kilidi açılıyor. Oyunda ikinci spor yürüyüş bandı. Yürüş bandında koşmak için parmağınızı yukarıdan aşağı doğru ekranda kaydırmanız ve gösteryi yeşil alanda tutmanız gerekiyor.

Fit The Fat 2 ücretsiz bir oyun. Oyunun şuan sadece İngilizce ve İspanyolca dil seçenekleri bulunuyor. Aşağıdaki linklerden oyunu indirebilirsiniz.

Android için Fit The Fat 2 indir

iOS için Fit The Fat 2 indir

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın