Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Earn to Die 2 İnceleme

Earn to Die 2 İnceleme

0

Earn to Die 2, Not Doppler firması tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilmiş eğlenceli bir macera yarış oyunudur. Oyunda zırhlı aracınız ile zombilerle dolu zorlu yollarda ilerliyor ve bitiş alanına varmaya çalışıyorsunuz. Oyun Türkçe dil desteğine de sahip.

Earn to Die 2 android platformunda ücretsiz olarak sunulurken, iPhone kullanıcıları 1.99$ karşılığında oyunu indirebiliyorlar.

Earn to Die 2 oyununda Hikaye, Özgürce Sürüş ve Görevler oyun modları yer alıyor. Özgürce Sürüş modunun açılması için Hikaye modundaki görevleri bitirmeniz gerekiyor. Görevler modu ise yakın biz zamanda aktif olacak.

earm-to-die2_bolumler

Earn to Die 2 oyununda seçebileceğiniz 10 farklı araç bulunuyor. Oyuna ilk başladığınız zaman 1. seviyedeki araç ile oyuna başlıyorsunuz. Her bir aracın kilidini açmak için 1 seviyeyi tamamlamanız gerekiyor.

earm-to-die2_kamyon

Oyunda daha fazla ilerlemek ve bitiş noktasına varmak için aracınızı güçlendirmeniz gerekiyor. Aracın Motor, Transmisyon, Tekerlekler, Silah, Ekstra Güç, Ağırlık, Zırh ve Yakıt Deposu özelliklerini yükseltebiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe para kazanıyorsunuz ve bu paralar ile aracınızın özelliklerini yükseltebiliyorsunuz.

earm-to-die2_araba

Motor : Hızı arttırıp, yakıt verimliliğini geliştiriyor.

Transmisyon : Ulaşabileceğiniz maksimum hızı artırıyor.

Tekerlekler : Yokuş yukarı sürüş kabiliyetini arttıyor ve yolu daha iyi kavramınızı sağlıyor.

Silah : Yoldaki zombilere aracınıza çarpmadan onları öldürüyor. Silah özelliği otomatik olarak kullanılıyor.

Ekstra Güç : Aracınızın arkasına bir hızlandırma pervanesi takılıyor ve oyunda Ekstra hız butonuna basınca yüksek hızlara çıkıyorsunuz.

Ağırlığı Yeniden Dağıtma : Engelleri ve Zombileri aşmanıza yardımcı oluyor.

Zırh : Aracınızın hasar görmesini engelliyor.

Yakıt Deposu : Daha uzun yol gitmenizi sağlıyor. Oyundaki en önemli unsur.

 

Earn to Die 2 Oynanış

earm-to-die2_1

Oyunda aracınızın dengesini sağlamanız için sağ alt köşede iki yön tuşu yer alıyor. Bu yön tuşları ile aracınızın dengede tutmaya çalışıyorsunuz. Oyunda ilerlerken denge çok önemli eğer aracınız ters dönerse oyun orada bitiyor. Sol tarafta ise bir gaz pedalı ve Ekstra Güç butonu bulunuyor. Yakıt deponuzda bezin biterse görevi tamamlayamıyorsunuz. Birde aracınız zorlu yollarda ve zombiler tarafından hasara uğratılıyor ve motorunuz bozulabiliyor. Tüm bu aksilikleri atlatıp bitişe yetişmek için aracınızın özelliklerini ihtiyacınıza göre yükseltmeniz gerekiyor.

 

Aşağıdaki bağlantılardan Earn to Die 2 oyununu indirebilirsiniz.

google-play_android   itunes

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın