Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Çocuklar İçin Oldukça Eğlenceli Yeni Koşu Oyunu: Konuşan Tom Tatlı Koşu

Çocuklar İçin Oldukça Eğlenceli Yeni Koşu Oyunu: Konuşan Tom Tatlı Koşu

0

Mobil oyun sektörünün en popüler oyunlarından olan Konuşan Tom’un geliştiricisi OutFit7, çocuklar için yeni bir oyun daha geliştirdi. Android ve iOS platformuna sunulan yeni oyun oldukça eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu.

Akıllı telefon ve tabletler çoğu zaman çocukları oyalama konusunda ebeveynlerin yardımına koşuyor. Eğlenceli oyunlar çocukların hem keyifli vakit geçirmesini sağlıyor hem de aileler biraz rahat ediyorlar. Biz de bu yazımızda çocuklarınıza oynatabileceğiniz oldukça keyifli, eğlenceli grafiklere sahip çocukların beğeneceği bir oyunu sizlere tanıtacağız.

Konuşan Tom Tatlı Koşu oyunu, çizgi film tadında kaliteli grafiklere sahip. Çocuklar için geliştirilen oyun, oynanış olarak da çok zorlayıcı değil. Oyunda ekranın soluna dokunarak eğiliyor, sağ tarafına dokunarak zıplıyorsunuz. Önünüze çıkan altın ve şekerlemeleri eğlenceli bir şekilde topluyorsunuz.

Screenshot 20180829 112131

OutFit7’nin diğer oyunlarında yer alan Tom, Angela, Hank, Benn, Ginger gibi karakter yine bu oyunda da karşımıza çıkıyor.

Screenshot 20180829 112107

Aşağıdaki bağlantılardan oyunun android ve iOS versiyonunu Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android için Konuşan Tom Tatlı Koşu indir

iOS için Konuşan Tom Tatlı Koşu indir

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın