Ana sayfa Sosyal Medya Clubhouse İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Clubhouse İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

0

Clubhouse kullanıcı adı değiştirme ve clubhouse isim değiştirme nasıl yapılır tüm detaylarıyla bu yazımızda anlatacağız. Clubhouse uygulamasına ilk kayıt yaparken yanlış bir kullanıcı adı veya isim yazdıysanız veya kullanıcı adınızı belli bir süre sonra değiştirmek isterseniz bu mümkündür. Gelin şimdi bunu nasıl yapacağınızı anlatalım.

Clubhouse uygulaması üzerinden kullanıcı adını ve isminizi değiştirebilirsiniz. Ancak diğer sosyal medya uygulamalarının aksine clubhouse uygulamasında isim ve kullanıcı adı değiştirmede bir takım kısıtlamalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, clubhouse uygulamasına kayıt yaptıktan sonra sadece 1 kez kullanıcı adını değiştirebilirsiniz. Yani kullanıcı adınızı ve isminizi değiştirdikten sonra artık bu isim kalıcı olacaktır.

Clubhouse İsim Değiştirme

  • Clubhouse uygulamasını açın ve sağ üstte yer alan Profil simgesine dokunun.
  • Açılan ekranda isminizi değiştirmek için İsminize dokunun. Açılan ekranda adınızı yazıp Update butonuna dokunun. Yeni adınızı kontrol edip eğer doğruysa Looks good diyerek işlemi onaylayın.

clubhouse isim degistirme

  • Açılan ekranda Kullanıcı adını değiştirmek için kullanıcı adınıza dokunun. Yeni kullanıcı adınızı yazıp Update butonuna dokunun. Açılan ekranda yeni adınızı kontrol edip eğer doğruysa Looks good diyerek işlemi onaylayın.

clubhouse kullanici adi degistirme

Clubhouse’a kayıt olurken bildiğiniz gibi telefon numarası ile kayıt yapılmaktadır. Kayıt yaptıktan sonra kullanıcı adı ve isminizi değiştirseniz artık hakkınız biter. Kullanıcı adı ve isminizi aşağıdaki adımları yaparak değiştirmek istediğinizde; “your usename can’t change. your username lets others verify it’s really you, so it should never change.” ve “Your name can’t be changed. You changed your name recently. If you have legally changed your name since, please wait and check again later.” mesajlarıyla karşılaşırsınız.

clubhouse kullanici adi degismiyor hata

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın