Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Clash of Clans Hilesi Varmı ?

Clash of Clans Hilesi Varmı ?

0

Clash of Clans Hilesi Varmı ?

Mobil oyunlar içinde en popüler oyunlardan biri olan Clash of Clans oyununun hilesini bugün sizler için araştırdık. Clash of Clans gelişmiş bir mobil strateji oyunu. Oyunda kendi köyünüzü kuruyor, çeşitli silahlar, askerler ve duvarlarla köyünüzü savunuyorsunuz. Aynı şekilde askerlerinizle diğer oyuncuların köylerine baskınlar yapıyorsunuz. Online olan Clash of Clans oyununda gerçek kişilerle oynadığınız gibi oyun içindeki Goblin köylerine karşı da mücadele edebiliyor ve oyun içindeki görevleri yapabiliyorsunuz.

Gelişmiş bir teknolojiye sahip olan Clash of Clans oyunu dünya üzerinde yüz milyonlarca oyuncu barındırıyor. Oyunda yer alan altın, gem ve iksirler oyun içinde kazanıldığı gibi gerçek para ile de satın alınabiliyor. İşin içine bir de gerçek para eklenince oyun yapımcıları her türlü hile ve hacke karşı önlemlerini almış durumdalar.

İnternette araştırdığımız birçok yerli ve yabancı internet sitesinde elle tutulur bir hile bulamadık. Bazı programlar ile yapılan Clash of Clans Hilesi ise root’lu android cihazlarda geçerli oluyor ancak oda çevrimdışı oynanıyor. Eğer oyunu tam manasıyla oynayacaksanız Clash of Clans hileli versiyonu veya hile yapabileceğiniz bir yöntem bulunmuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın