Ana sayfa Haberler Çift SIM’li ve Uygun Fiyatlı iPhone Geliyor

Çift SIM’li ve Uygun Fiyatlı iPhone Geliyor

0

Apple henüz 2018’de tanıtacağı akıllı telefonları hakkında bir bilgi paylaşmadı. Ancak 9to5Mac, Apple ürünleri hakkında doğru sızdırdığı bilgilerle tanınan KGI’den Ming-Chi Kuo’a dayandırdığı haberinde Apple’ın 6.1 inç boyutunda, çentikli ekrana sahip, çift sim kart seçeneği sunan ve 550$’dan başlayan fiyatıyla yeni ucuz bir iPhone modelinin bu yıl geleceğini belirtiyor.

Apple’ın bu yıl üç yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor. Bunlardan ikisinin iPhone X’in üst modelleri iPhone 11 ve iPhone 11 Plus olması beklenirken diğer modelin ise bütçe dostu bir model olması bekleniyor. Uygun fiyatlı yeni modelin tek simli modelinin 550$ fiyata, çift simli modelinin ise 650 dolar fiyata satılması bekleniyor.

Uygun fiyatlı yeni iPhone modelinin iPhone X’de olduğu gibi çentikli bir ekran tasarımına sahip olması bekleniyor. Bunun yanında bu modelde ekran teknolojisi olarak iPhone 6s’de kullanılan ekran teknolojilerin olacağı söyleniyor.

Teknik özellik olarak ise ucuz iPhone’un A10 Fusion chipsete ve 2 GB RAM’e sahip olması bekleniyor. Sızıntılar sağlam bir kaynaktan gelse de şuan için bilgiler doğrulanmış değil. Yeni iPhone modeli hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kaynak


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here