Ana sayfa Haberler Çift Arka Kameralı Galaxy S8 Plus Görüntülendi

Çift Arka Kameralı Galaxy S8 Plus Görüntülendi

0

Samsung’un yakın bir zamanda tanıtımını yaptığı Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus hakkında birçok haber çıkmıştı. Galaxy S8 Plus modeli çift arka kamera ile bekleniyordu ancak tek kamera ile geldi.

İnternete yeni düşen görüntülerde ise çift arka kamerası bulunan Galaxy S8 Plus görüntülendi. Haber kaynağına göre Samsung’un Galaxy S8 Plus modelinde çift arka kamera denediği ancak daha sonra bundan vazgeçtiği söyleniyor.

Görüntülerdeki Galaxy S8 Plus’ın arka tararında dikey şekilde konumlandırılmış iki kamera ve altlarında sensörlerin bulunduğu görülüyor. Ancak burada dikkat çeken diğer önemli şey parmak izi sensörünün arkaya konumlandırılmaması. Zaten Galaxy S8 ve S8 Plus’da parmak izi okuma sensörünün ekrana gömülü olması bekleniyordu.

Bu da gösteriyor ki samsung hem çift arka kamera özelliğini hem de ekrana gömülü parmak izi okuma sensörünü denemiş ancak vazgeçmiş.

Şimdi gözler Samsung’un tanıtacağı Galaxy Note 8’de. Belki de Samsung çift arka kamera ve ekrana gömülü parmak izi sensörünü Note 8’de kullanabilir.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here