Ana sayfa Haberler Cam Arka Panelli iPhone SE (2017) Sızdırıldı

Cam Arka Panelli iPhone SE (2017) Sızdırıldı

0

Apple’ın merakla beklenen yeni amiral gemisi iPhone 7s/iPhone 8 hakkında her gün yeni bir haber paylaşılırken, bugün Çin kaynaklı haber sitesi gizmochina iPhone SE’nin 2017 versiyonunun resimlerini ve bir belgesini sızdırdı.

iPhone 7s/iPhone 8 ile ilgili her gün yeni bir dedikodu, yeni bir sızıntı çıkarken bugün hiç beklenmedik bir haber internete düştü. Çin’de yayın yapan teknoloji sitesi gizmochina.com iPhone SE 2 (iPhone SE 2017)’ye ait görüntüleri sızdırdı.

Haber kaynağında yer alan görüntülerde iPhone SE 2’nin arka panelinin değiştiği ve arka tarafta Cam panel kullanıldığı görülüyor. Bu da daha önce, yeni çıkacak amiral gemisi iPhone 8 için söylenen kablosuz şarj özelliğinin iPhone SE 2017’de kullanılabileceğini işaret ediyor. Görüntüler eğer gerçek ise Apple’ın metaldan cama geçiş yapacağını söyleyebiliriz.

Görüntüde görülen belgede ise N79 model numarasıyla gösterilen iPhone SE 2017’de Apple Watch Sport akıllı saatte kullanılan Ion-X cam’ın kullanılacağı belirtiliyor.

iPhone SE 2017’nin donanımı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Gelecek günlerde yeni bilgiler gelecek gibi gözüküyor.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here