Ana sayfa Kategoriler Mobil Oyunlar Breaking Bad’in Mobil Oyunu Android ve iOS için Geliyor

Breaking Bad’in Mobil Oyunu Android ve iOS için Geliyor

0

Sevilen dizi Breaking Bad’in mobil oyunu Sony ve FTX Games tarafından duyuruldu. 11 yıldır beğeniyle izlenen popüler dizi,  Breaking Bad: Criminal Elements adıyla Android ve iOS kullanıcılarına aynı heyecan verici deneyimi yaşatacak.

Ücretsiz bir mobil oyun olarak tanıtılan Criminal Elements, Plamee tarafından geliştirilecek ve FTX Games tarafından yayınlanacak. Dizinin ikonik karakterleri, Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut da mobil oyunda yerlerini alacak.
Oyunun temel amacı, belirli eşyaları kullanarak bir suç işleminin geliştirilmesi ve sürdürülmesidir. Şimdilik oyunun sadece bir Strateji oyunu olduğu biliniyor ve diğer detaylar henüz bilinmiyor.

Hollywood Reporter’a göre, Breaking Bad: Criminal Elements bu yılın sonunda Android ve iOS aygıtları için sunulacak. Yazının başında da belirtiğimiz gibi, oyun App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olacak indirilebilecek.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın