Ana sayfa Kripto Para Binance TR Tahmini Değer Düzgün Çalışmıyor

Binance TR Tahmini Değer Düzgün Çalışmıyor [Çözümü]

0

Binance TR‘nin mobil uygulaması üzerinde yaklaşık 1 haftadır cüzdandaki değer düzgün görüntülenmiyor. Binance TR kullanıcıları Cüzdan bölümüne girdikleri zaman hesaplarında olan kripto varlıkların Türk Lirası (TRY) değeri gözükmüyor ve bunun yerine farklı değerler gözüküyor. Bu yazımızda bu sorunu nasıl çözeceğinizi anlatacağız.

Türkiye’de ve Dünya’da en fazla kullanılan kripto para borsası Binance’nin, Türkiye’deki kullanıcılar için geliştirdiği Binance TR’nin mobil uygulamasında son zamanlarda bakiye yanlış gösteriyor. Uygulamanın son güncellemesiyle ortaya çıkan bu sorun ancak yeni bir güncelleme ile düzeltilecektir. Fakat ne hikmetse bu kadar büyük bir sorun olmasına rağmen Binance henüz bir güncelleme veya açıklama yapmadı. Neyse ki yazımızda paylaşacağımız çözüm yöntemi sayesinde Binance TR hesabınızdaki bakiyeyi TL, USDT ve BTC cinsinden düzgün bir şekilde görebilirsiniz.

Binance TR’nin mobil uygulamasında tahmini değer (TRY) kısmında normalde bakiyenizin toplam TL değeri ve yaklaşık BTC değeri yazardı. Ancak şuan belirsiz bir rakam ve yanında tahmini BTC değeri yazıyor. Neyse ki alt kısımda koinlerin tahmini ₺ değeri halen düzgün görüntülenir.

binance tahmini deger yanlis gosteriyor

Mobil uygulama üzerinden tahmini TL miktarını görebilmek için yeni bir güncelleme gerekiyor. Ancak çözüm olarak Binance TR’nin web sitesine giriş yapabilirsiniz. Binance TR’nin web sitesinde Cüzdan kısmına girdiğiniz zaman Toplam Değer, Türk Lirası (TRY), Tether (USDT) ve Bitcoin (BTC) cinsinden doğru bir şekilde gözükmektedir.

binance cuzdan pc

Binance TR’de bakiye gözükmüyor sorunu için şimdilik yukarıda anlattığımız gibi binance tr web sitesine girmeniz gerekiyor. Mobil tarafta ise yeni bir güncelleme ile sorunun çözüleceğini tahmin ediyoruz.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın