Binance para çekme saatleri birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Binance’den para çekebilmek için öncelikle Global Binance’den paranızı Binance TR hesabına aktarmanız gerekmektedir. Bu yazımızda binance para çekme işlemini ve para çekme gün ve saatlerini sizlerle paylaşacağız.

Binance Para Çekme Saatleri

Binance TR’den, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Akbank ve Fibabanka‘ya 7 gün 24 saat, her hangi bir saat ve mesai kısıtlaması olmadan para çekebilirsiniz. Para çekme işleminiz birkaç dakika içinde gerçekleşir. Diğer bankalara ise banka çalışma saatleri içerisinde para çekme işlemi yapabilirsiniz. Diğer bankalara hafta içi 9.00 – 16.45 saatleri arasında yaptığınız para çekme işlemleri aynı gün, hafta sonu ve resmi tatillerdeki para çekme işlemleri ise takip eden ilk iş gününde gerçekleşir.

Binance Global’den Para Çekme Nasıl Yapılır?

Binance Global‘a para yatırmak için öncelikle Binance TR hesabınızın olması gerekmektedir. Aynı şekilde Binance Global’den para çekmek için de Binance TR hesabınızın olması gerekmektedir. Binance’den para çekmek için öncelikle buradaki paranızı Binance TR hesabına transfer etmeniz gerekmektedir. Sonra yukarıda anlattığımız gibi Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Akbank ve Fibabanka’ya 7 gün 24 saat, diğer bankalara ise bankaların çalışma gün ve saatinde para çekebilirsiniz.

Dikkat: Binance’den parayı çekeceğiniz hesabın sizin adınıza olması gerekmektedir. Binance’deki paranızı, başka birinin hesabına çekemezsiniz. Eğer başka birinin hesabı üzerinden para çekmek istiyorsanız, kripto paranızı bu kişiye göndermeniz ve o kişinin parayı kendi hesabına çekmesi gerekir.

Paylaş

Yorumdan çık