Bilgisayardan instagram canlı yayın izleme nasıl yapılır? Bu yazımızda bilgisayardan instagram canlı yayını izlemek veya canlı yayın yapmak için iki farklı yöntemi sizlere anlatacağız. Anlatacağımız yöntemler ile bilgisayarınızdan hem instagram canlı yayınlarını izleyebilir hem de kendiniz canlı yayın yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi instagram.com sitesine bilgisayarınızdan giriş yaptığınız zaman canlı yayınları izleyemezseniz. Bunun için farklı programlar kullanmanız gerekmektedir. PC ile instagram canlı yayın izleme ve canlı yayın yapmak için Chrome eklentisi veya Android Emülatör kullanabilirsiniz. Şimdi gelin sırasıyla bunları inceleyelim.

Bilgisayardan instagram canlı yayın izlemek için kullanabileceğiniz ilk araç Google Chrome tarayıcısında yer alan Chrome IG Story eklentisidir. Buraya tıklayın ve eklentiyi Chrome’ye ekleyin.

chrome ig story

Chrome IG Story eklentisini kurduktan sonra tarayıcınızın sağ üst köşesinde uygulama simgesini göreceksiniz. Bu simgeye dokunarak arkadaşlarınızın paylaştığı hikayeleri ve canlı yayınları görebilir, canlı yayınları izleyebilir, paylaşılan hikayeleri bilgisayarınıza indirebilir ve herkese açık olarak paylaşılan hikayeleri paylaşabilirsiniz.

Bilgisayardan instagram canlı yayın izlemek için diğer bir yol ise Android emülatörü kullanmaktır. Nox, Andy, BlueStacks gibi programlardan birini deneyebilirsiniz. Bu programların kullanımını ve indirme linklerini Android Oyunları PC’de Oynamak İçin En İyi 5 Emülatör yazımızdan bulabilirsiniz.

instagram canli yayin

Bilgisayardan instagram canlı yayın izleme ve paylaşma hakkında aklınıza takılan soruları veya yaşadığınız sorunları yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Paylaş

3 yorum

  1. Yükleme yapıldıktan sonra calı yayınan ses ghelmıyor bununla ılgılı yardımcı olabılırmısınız ?

  2. Bilgisayardan canlı yayın izlerken canlı yayına nasıl yorum yapabiliriz? Yazılanları görebiliyorum ama ben yazamıyorum

Yorumdan çık