Başkasının istagram hikayesini telefonunuza indirebilirsiniz. Android veya iOS kullanıcıları instagramdaki birinin (takip ettiği veya takip etmediği) instagram hikayesini telefonuna indirebilir ve isterse bunu kendi hikayesi olarak paylaşabilir.

Başkasının instagram hikayesini indirmek için uygulama kullanabileceğiniz gibi uygulamasız olarak online olarak da indirebilirsiniz. Sizlere instagram hikayesi indirmek için android ve iPhone’da kullanabileceğiniz uygulamaları ve uygulamasız olarak hikaye indirme yöntemlerini anlatacağız.

Öncelikle telefonunuza hiç bir uygulama indirmeden başkasının instagram hikayesini indirmeyi anlatalım. … sitesine girip üstte yer alan kutucuğa hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıyorsunuz ve karşınıza kişinin o an yayında olan hikayeleri çıkıyor. Bu hikayeler fotoğraf veya video olabilir. Download butonuna tıklayarak instagram hikayesini indirebilirsiniz.

instagram hikaye indirme

Biz instagram hikayesi indirmek için yukarıda anlattığımız yöntemi öneriyoruz. Çünkü gizliliğin çok önemli olduğu bu dönemde 3. parti uygulamalara sosyal medya hesabınızla giriş yapmayı biz açıkçası çok güvenli bulmuyoruz. Ancak eğer yukarıdaki yöntem size yetersiz geliyorsa aşağıda önereceğimiz android ve ios uygulamalarını kullanarak başkasının instagram hikayelerini indirebilirsiniz.

Android tarafında hikaye indirmek için en fazla kullanılan uygulama Story Saver for Instagram uygulamasıdır. Uygulamayı kullanmak için Instagram hesabınızla bağlanmanız gerekiyor. Bağlantıyı yaptıktan sonra listeden arkadaşınızı seçebilir ve hikayesini telefonunuza indirebilirsiniz.

story saver

iPhone kullanıcıları için önereceğimiz uygulama ise Repost best of ig live photo uygulamasıdır. Uygulama ücretlidir ancak deneme süresi vardır. Uygulama Abonelik yöntemi ile çalıştığı için süreniz bitmeden aboneliğinizi iptal etmeyi unutmayın.

Paylaş

Yorumdan çık