Avea’dan Eşsiz Tarife 24,5 TL

Avea Eşsiz tarife ile Her Yöne 1000 dakika, Her Yöne 1000 SMS, 2 GB internet ve Avea ve Sabit hatlarla sınırsız konuşabilirsiniz. Avea Eşsiz tarife sadece 24,5 TL. 12 ay taahhüt ile 24,5 TL olan Avea eşsiz tarife taahhütsüz fiyatı ise aylık 34,5 TL.

Avea Eşsiz tarifeden herkes faydalanabiliyor. Yeni hat alanlar, faturasızdan faturalıya geçenler veya hattını Avea’ya taşıyanlar Eşsiz tarifeyi seçebilirler.

avea-essiz-tarife

Avea Eşsiz tariye sahip olmak için yapmanız gereken tek şey kimliğinizle beraber Avea bayiisine gitmek. Eşsiz tarifeye faturasız avea hattınızı taşıyacaksanız, işleminizi Avea bayiisinde yaptırın daha sonra telefonunuzu kapatın ve 20 dakika sonra telefonunuzu açın. Hattınız Avea Eşsiz tarifeye geçmiş olacaktır.

Avea Eşsiz tarife için 12 ay taahhüt yapmak için. Hattınıza mesaj geldikten sonra SOZ yazıp 5555‘e gönderin. Size gelen mesaja ONAY yazıp yine 5555‘e gönderin. Artık 24,5 TL Eşsiz tarifeden yararlanabilirsiniz.

Kalan dakika öğrenmek için SES, kalan mesaj hakkı için SMS, kalan internet için INTERNET yazıp 5555‘e mesaj atarak bakiyenizi ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Avea Eşsiz tarife fatura bilginizi öğrenmek için GUNCEL yazıp 5555‘e mesaj yollayabilirsiniz.

Avea Eşsiz tarifenizde kalan dakika, sms ve internet kullanımı, fatura bilgisi, güncel borç vb bilgileri öğrenmek için telefonunuza Avea Online işlemler uygulamasını indirebilirsiniz.

 

Yorum yapın