Anasayfa Haberler Asus ROG Phone 2’nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Asus ROG Phone 2’nin Teknik Özellikleri Sızdırıldı

0

Asus’un yeni oyun telefonu Asus ROG Phone 2 haftaya salı günü resmen tanıtılacak. Ancak telefonun teknik özellikleri şimdiden sertifikasyon kuruluşu TENAA‘da ortaya çıktı.

Sertifika ajansı sitesinde ASUS_I001DA, I001DB, I00DC ve I00DD model adlarını taşıyan ROG Phone 2’nin dört modeli ortaya çıktı. Cihazların boyutları 170.99 x 77.6 x 9.78 mm. Tasarım olarak çok büyük bir değişiklik olmasa da yeni telefonların tasarımında yenilikler gözleniyor.

Asus ROG Phone 2, 120Hz yenileme hızına sahip 6.59 inç boyutunda bir ekranla gelecek. Cihazın 18:9 boy/en oranına sahip olması bekleniyor. Üst ve alt çerçeveler oldukça ince görünüyor ve çift stereo hoparlör barındırıyor. Arkasındaki fiziksel parmak izi okuyucusunun olmaması, ROG Phone 2’nin ekran altı çözümü tercih edeceğini doğruluyor. Telefonun arka tarafında, çift LED flaşın yanında çift kamera kurulumu yer alıyor.

Oyun severler için en önemli kıstaslardan biri hiç kuşkusuz uzun batarya ömrüdür. Asus ROG Phone 2, uzun oyunlar için yetecek 5800 mAh bataryaya sahip olacak. Ayrıca ROG Phone 2’nin 30W hızlı şarj cihazıyla gönderilmesi bekleniyor.

Salı günkü etkinlikle birlikte telefonun tüm özellikleri ortaya çıkacak ve sizlerle paylaşacağız.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz