Anasayfa Haberler Asus, Android O Güncellemesi Alacak Telefonlarını Açıkladı

Asus, Android O Güncellemesi Alacak Telefonlarını Açıkladı

0

Asus dün gerçekleştirdiği özel lansmanla yeni amiral gemisi Asus Zenfone 4 Pro’yu tanıttı. Asus dünkü lansmanda yeni akıllı telefonunu tanıtırken aynı zamanda kullanıcılarına büyük bir müjde verdi ve Android O güncellemesi alacak olan modellerini açıkladı.

Asus dün yeni amiral gemisi Asus Zenfone 4 Pro modelini tanıttı. Telefon kamerası ve donanım özellikleriyle tam not almayı başardı. Bunun yanı sıra Asus kullanıcılarını sevindirecek bir haber paylaştı ve Android O güncellemesi alacak olan cihazlarını açıkladı.

Asus’un geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Zenfone 4 modelleri olan Zenfone 4 Pro, Zenfone 4 Max, Zenfone 4 Max Plus, Zenfone 4, Zenfone 4 Selfie, Zenfone 4 Selfie Pro modelleri ve geçtiğimiz sene satışa sunduğu Zenfone 3 serisi tüm akıllı telefonlarının Android O güncellemesini alacağını duyurdu.

Asus yaptığı açıklama Zenfone 3 ve Zenfone 4 serisinde bulunan akıllı telefonlarının en yakın zamanda Android O güncellemesini alacağınızı ve ZenUI 4.0 arayüzüne geçeceğini açıkladı. Eğer bu güncellemeler hızlı bir şekilde yapılırsa Asus’un yeni kullanıcılar kazanacağı da kesindir.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz