Ana sayfa Haberler Apple, Yeni Apple Pay Reklamını Yayınladı

Apple, Yeni Apple Pay Reklamını Yayınladı

0

Eğer bir iPhone’unuz varsa Siri’yi kullanarak veya iMessage ile para gönderip alabildiğinizi biliyorsunuzdur. Apple, Apple Pay’i kullanıcılarına hatırlatmak için resmi youtube kanalı üzerinden 15 saniye uzunluğunda yeni bir reklam filmi yayınladı.

Apple, Apple Pay ile metin mesajı yazarak para gönderebileceğinizi gösteren yeni reklam filmini youtube kanalı üzerinden paylaştı. Reklam filmi 15 saniye sürüyor ve biraz mizah içeriyor. iPhone kullanıcısının ev sahibinden bir mesaj geliyor ve kirayı ödemediği belirtiliyor. iPhone sahibi sihirli kelimeyi soruyor. Ev sahibi “Eviction” yani Tahliye cevabını veriyor. Tabi burada ev sahibinin ciddi mi yoksa şaka mı yaptığı belli değil ama iPhone sahibi metin mesaj ile anında 700$’ı ev sahibine gönderiyor.

Video’nun açıklama kısmında 15 saniyelik reklam filmine sığdırabilmek için işlemlerin özetinin yer aldığı yazıyor. Yani Apple Pay ile kolayca para gönderip alınabilse de reklam filmindeki kadar hızlı olmadığını unutmayın.


Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here