Ana sayfa Haberler Apple Resmi Olarak Refurbished (Yenilenmiş) iPhone Satmaya Başladı

Apple Resmi Olarak Refurbished (Yenilenmiş) iPhone Satmaya Başladı

0

Apple bugünden itibaren kendi websitesi üzerinden Refurbished (Yenilenmiş) iPhone X, iPhone Xs ve iPhone Xs MAX satmaya başladı. Bir iPhone almak istiyorsanız ancak bütçeniz yetmiyorsa yenilenmiş bir iPhone almak aslında tercih edilebilir bir seçenek olarak gözüküyor. Haberin detayları yazımızda.

Öncelikle Refurbished’ın ne demek olduğunu açıklayalım. Refurbished, satılan bir cihazda sorun yaşanması durumunda iade edilen ve daha sonra tamir görerek sorunsuz hale getirilmesi demek oluyor. Apple, ABD’deki web sitesi üzerinden Refurbished iPhone XS ve iPhone XS Max satmaya başladı. Şimdilik bu durumdan ABD’deki kişiler yararlanabiliyor ancak ilerleyen dönemlerde, bu çalışma Türkiye ve diğer bölgelerde de gerçekleşebilir.

Apple, yenilenmiş tüm iPhone’ları yeni bir beyaz kutuda iyice denetlendiğini, test edildiğini, temizlendiğini ve yeniden paketlendiğini söylüyor. Ayrıca tüm kılavuz ve aksesuarlarla birlikte. Bunun yanı sıra tüm cihazlar yepyeni bir pil ve dış katmanla geliyor.

Apple sitesinde yenilenmiş iPhone fiyatları şu şekilde: iPhone X (64GB) 599$, iPhone X (256GB) 699$, iPhone Xs (64GB) 699$, iPhone XS Max (64GB) 799$. Buradan Apple’ın ilgili sayfasına gidebilir ve daha fazla seçenek görebilir.

Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri lisans bölümünden mezun olan yazar, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar, sosyal medya, uygulamalar ve oyunları yakından takip ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın