Ana sayfa Haberler Apple Destek Uygulaması Yayınlandı

Apple Destek Uygulaması Yayınlandı

0

Apple, müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için Apple Destek uygulamasını hayata geçirdi. Şuanda Hollanda’daki Apple kullanıcıları için iTunes’deki yerini alan Apple Destek uygulaması yakın zamanda Türkiye’de de kullanıma sunulabilir.

Apple kullanıcıları iPhone, iPod, Apple TV gibi tüm Apple cihazları hakkında bilgi, ipucu, yardım konuları ve teknik destek için Apple Destek uygulamasını kullanabilecekler.

Apple Destek uygulaması içinde Apple Teknik Çalışanları ile mesajlaşma imkanı da bulunuyor. Cihazınızda yaşadığınız sorunları direk olarak uygulama üzerinden Apple Çalışanları ile görüşebileceksiniz.

Özellikle iPhone kullanıcılarının büyük sorun yaşadığı Servis Randevusu işlemini de Apple Destek uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor. Uygulama resmi apple mağazaları ve yetkilendirilmiş Apple mağazalarından randevu imkanı sunuyor.

Şuan için sadece Hollanda’da kullanıma açılan Apple Destek uygulaması yakın zamanda Avrupa ve Amerika’da kullanıma açılacak. Uygulamanın Türkçe dil seçeneğinin olması yakında Türkiye’de de kullanılacağının bir göstergesi. Buradaki bağlantıdan Apple Destek uygulamasına erişebilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here