Ana sayfa Haberler Apple, 10 Eylül’deki Lansmanını YouTube’dan Canlı Yayınlayacak

Apple, 10 Eylül’deki Lansmanını YouTube’dan Canlı Yayınlayacak

0

Apple, 10 Eylül tarihinde gerçekleştireceği lansmanını radikal bir kararla YouTube üzerinden canlı olarak yayınlama kararı aldı. Daha önce Apple lansmanları sadece iOS ve MacOS cihazlardan izlenebiliyordu.

Teknoloji devleri şuan IFA 2019‘da yeni ürünlerini tanıtıyorlar. Teknoloji severlerin merakla beklediği, Apple’ın yeni nesil iPhone’larını tanıtacağı etkinliğe ise sadece 3 gün kaldı. Apple’ın 10 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikte yeni nesil iPhone’ların yanı sıra Watch Series 5‘i de tanıtması bekleniyor.

Teknoloji severler merakla 10 Eylül’deki etkinliği beklerken bugün Apple’dan sevindirici bir haber geldi. Apple’ın resmi YouTube kanalından etkinlik için canlı yayın başlatıldı. Yani internet bağlantısı olan herkes Apple’ın 10 Eylül’deki lansmanını canlı olarak izleyebilecek. Daha önceki lansmanları izleyebilmek için iOS ve MacOS cihaza sahip olmak gerekiyordu.

Apple’ın bu hamle ile daha geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflediği görülüyor. Etkinlik Türkiye saatiyle 20.00‘da başlayacak.

Aşağıdaki YouTube bağlantısından Apple’ın 10 Eylül’deki etkinliğini canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca hatırlatıcıya tıklayarak etkinlik başladığında haberdar olabilirsiniz.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here