Anasayfa Haberler Android Nougat Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar Belli Oldu

Android Nougat Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar Belli Oldu

0

Samsung Galaxy serisi akıllı telefon sahipleri merakla cihazlarının Anroid Nougat güncellemesi almasını bekliyor. Dün Samsung Türkiye’nin resmi internet sitesinde Android Nougat güncellemesi alacak telefonlar ve tarihler açıklandı.

Şuan için hali hazırda Galaxy S7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelleri için Android Nougat güncellemesi yayınlandı.

Samsung’un Android Nougat güncellemesi için testleri yapılan ve güncellemeyi alacağı kesinleşen cihazlar ise şunlar : Galaxy A3 2016, Galaxy A8, Galaxy A5 2016, Galaxy A7 2016, Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7, Galaxy J7 2016, Galaxy J7, Galaxy J5 2016, Galaxy J5, Galaxy On7, Galaxy J7 Prime, Galaxy Tab A.

Yukarıda listelenen cihazlar için Android Nougat güncellemeleri kesinleşti. Ancak bu liste sürekli güncellenecek ve yeni cihazlar eklenecek. Aşağıdaki tablodan Nougat güncellemesi alacak cihazların güncelleme tarihlerini görebilirsiniz.

Buradaki bağlantı linkinden Samsung’un resmi sitesini ziyaret edebilir ve güncel listeyi takip edebilirsiniz.


Anadolu Teknik Lisesi Programlama okuyan Admin, Üniversite'de Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Şuan özel bir üniversitede yazılım geliştiren admin, yazılım, teknoloji, mobil cihazlar ve uygulamaları yayından takip ediyor. İlk kişisel blogunu 2000 yılında açan Admin birçok proje yürütmüş ve son olarak 2015 yılında teloji.com'u kurarak bu projeye yoğunlaşmıştır.

CEVAPLA

Lütfen yorumunuzu giriniz.
Lütfen adınızı giriniz