Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Android İçin En İyi Sahte Arama Uygulaması

Android İçin En İyi Sahte Arama Uygulaması

1

Bu yazımızda sizlere oldukça iyi bir uygulama olan Fake Call – Fake Caller ID uygulamasını tanıtacağız. Fake Call (Sahte Arama) uygulaması sayesinde kendi telefonunuza dilediğiniz zamanda sahte arama yapabilir ve istemediğiniz ortamlardan kurtulabilirsiniz.

Fake Call uygulaması android markette yer alan ve ücretsiz olan en iyi sahte arama uygulaması diyebiliriz. Uygulama sayesinde telefonunuza sahte aramalar yapabiliyorsunuz. Uygulamanın özellikleri sayesinde telefonunuza gelen çağrının sahte olduğunu başka birinin anlamasının imkanı yok. İşte uygulamanın özellikleri.

Face Call uygulaması Samsung UI, Sony Erisson, HTC Sense, ICS gibi birçok markanın arama ekranını bünyesinde barındırıyor. Böylece gelen çağrılar aynen gerçek çağrı görünümünde oluyor. Ayrıca gelen çağrı için arayan kimliği, fotoğraf ve çağrı sesini ayarlayabiliyorsunuz.

Fake Call uygulamasında sahte çağrının ne zaman gelmesi gerektiğini siz belirliyorsunuz. Bunun yanında gelen çağrı için bir ses kaydı oluşturarak karşınızdaki kişi sizinle konuşuyormuş gibi konuşabiliyorsunuz.

Fake Call uygulaması sahte aramaların yanı sıra sahte mesajlaşma özelliğine de sahip. Dilerseniz karşınızda gerçek biri varmış gibi mesajlaşabiliyorsunuz ve uygulamanın en güzel yanı mesajların ücretsiz olması.

Fake Call yani Sahte Arama uygulamasını ne için kullanabilirsiniz ? İstemediğiniz bir ortamdan uzaklaşmak için sanki bir telefon gelmiş gibi yapıp kalkabilirsiniz. Sıkıcı bir toplantıdan sıvışmak için kullanabilir veya arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanabilirsiniz. Veya aklınıza gelen  her hangi bir şey için Fake Call en iyi yardımcınız olacak. Aşağıdaki bağlantıdan Face Call uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fake Call – Fake Caller ID indir

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın