Ana sayfa Kategoriler Mobil Uygulamalar Android İçin En İyi Reklam Engelleme Uygulaması (Adblock Browser)

Android İçin En İyi Reklam Engelleme Uygulaması (Adblock Browser)

0

Telefondan internet kullanımı her geçen gün artıyor. Bir çoğumuz internet sitelerinde yer alan reklamlardan dert yanıyoruz. Özellikle popup şeklinde kendiliğinden açılan sayfalar ve yönlendirme işlemi yapan reklam türleri kullanıcıları bezdirmiş durumda. Bu tür kötü niyetli ve rahatsız edici reklamları engellemenin pratik yolu Adblock Browser kullanmak.

Adblock Browser Google Play üzerinden yasal olarak indirilmeye başladı. Bu tarayıcı istenmeyen ve kötü reklamları otomatik olarak engelliyor. Android için geliştirilen Adblock Browser’ı tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Adblock Browser Türkçe dil desteği de sunmaktadır.

İnternet sitelerinde bulunan reklamlar bazı durumlarda sayfa yüklenme hızını %20 oranında yavaşlatmaktadır. Adblock Browser bu tür reklamları engellediği için web site ziyaretlerini daha hızlı yapmanızı sağlamaktadır.

Bazı reklam türlerinde kötü niyetli yazılımlar gizlenebilmektedir.  Adblock Browser tarayıcısı bu türden kötü reklamları engellediği için daha güvenli ve temiz bir gezinti yapabilirsiniz.

Destek olmak istediğiniz ve güvendiğiniz siteleri Adblock Browser içinde belirterek o sitenin reklamlarını engellemeyebilirsiniz. Ayrıca düzgün ve kullanıcıyı rahatsız etmeyecek olan reklam Adblock Browser ile engellenmemektedir.

Aşağıdaki linkten Adblock Browser Android uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

google-play_android

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı yazın