2020 yılına girerken sizlere yeni cool mobil oyunları tavsiye edeceğiz. Farklı oyun arayışında olanlar için hazırladığımız bu android oyun listesinde, henüz keşfedilmemiş başarılı oyunları bulacaksınız. Farklı oyunları önereceğimiz için listede, PUBG, COD gibi 2019’a damga vuran oyunlar olmayacak.

Walk Master

Walk Master, yürüme ustası olarak geçiyor. Bu oyunu öğrenmesi kolay, ustalaşması çok zor. Bir zamanların Flapy Bird’ü gibi bağımlılık yapacak seviyede eğlenceli bir oyun. Tahta ayaklar üzerinde zorlu bir patikada yürümeye ve engelleri geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunda kişiselleştirebileceğiniz 26 farklı karakter ve zorlu seviyeler sizleri bekliyor.

Walk Master indir

Extreme Football:3on3 Multiplayer Soccer

Extreme Football, farklı futbol oyunu arayanlar için muhteşem bir oyun. Oyunda 3’e 3 sokak futbolu oynuyorsunuz. Hemde online olarak multiplayer şeklinde. Oyunun grafikleri gerçekten harika. Oyunda futbolcuların kilidini açıp özelliklerini arttırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla takım kurup online olarak 1e1, 2ye2 ve 3e3 maçlar yapabilirsiniz.

Extreme Football:3on3 Multiplayer Soccer indir

Durango: Wild Lands

Durango: Wild Lands, mmo tarzı oyunların evrim geçirmiş hali. Açık dünya haritasında Dinazorlarla dolu bir ülkedesiniz. Kendi dinazorunuzu yakalayıp daha büyük dinozorları yakamaya çalışıyorsunuz. Mobil cihazlar için geliştirilen oyun oldukça iyi grafiklere sahip. Oyun için en az 2 GB RAM’e sahip bir telefona sahip olmanız gerekiyor. Galaxy S7 ve üstü bir cihaz oyundan daha iyi verim almanızı sağlayacaktır.

Durango: Wild Lands indir

Sky Roller

sky roller

Sky Roller, oldukça keyifli sonsuz koşu tarzında bir paten kayma oyunudur. Oyunda sağa sola dokunarak bacaklarınızı açıyor ve engelleri geçmeye çalışıyorsunuz. Oyunu anlatmak zor ancak oynamak oldukça keyifli.

Sky Roller indir

Typoman Mobile

Typoman Mobile, gerçeküstü, atmosferik oyun dünyasıyla dikkat çekiyor. Oyun hem bir bulmaca oyunu hem de bir macera oyunu. Oyunda doğru kelimeleri bularak ilerliyorsunuz. Seçtiğiniz kelimeler bir lütuf olabileceği gibi bir lanet de olabilir. Oyunun kurgusu ve grafikleri kadar müzikleri de oldukça başarılı. Oyun için en az 2 GB RAM’e sahip bir telefona ihtiyaç var.

Typoman Mobile indir

#DRIVE

Farklı bir mobil yarış oyunu arayanlar için önereceğimiz oyun #Drive. Bu oyun 1970’lerin macera filmlerinden esinlenerek geliştirilmiş sonsuz sürüş oyunudur. Oyunun grafikleri ve mekanlar çok iyi düşünülmüş. Araba oyunu seviyorsanız bu oyun şimdiden favoriniz olabilir.

#DRIVE indir

Ben 10 – Omnitrix Kahramanı

Sevilen çizgi film karakteri Ben 10’un android oyunu listemizde yer alan bir diğer mobil oyun. Oyun street fighter tarzı teke tek dövüş oyunu. Oyundaki karakterler ve grafikler oldukça başarılı. Cartoon Network EMEA tarafından geliştirilen oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ben 10 Omritrix Kahramanı indir

Kelime Sörfü – Yeni Nesil Kelime Oyunu

Kelime Sörfü oyunu adından da anlaşılacağı üzere kelime bulmaca oyunu. Oldukça iyi düşünülmüş olan oyunda çıkan harf kümelerinden kelimeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Her yeni seviyede bulmanızı istenen kelimeler bir şeyle alakalı oluyor. Örneğin değerli madenler ipucu veriliyor ve altın, gümüş, bronz gibi kelimeleri bulmanız isteniyor.

Kelime Sörfü indir

Ninja Savaşçısı: Gölge Dövüş Oyunları Efsanesi

Ninja Savaşcısı oyunu eski atari oyunlarına benziyor. Ancak oyunda grafikler ve sesler oldukça iyi. Oyunda farklı özelliklere sahip ninjaları seçebiliyorsunuz. Oyunda amaç rehineleri kurtarmak veya düşman bölgelerini ele geçirmek. 3 harita ve 45’den fazla seviye bulunan oyun bağımlılık yapacak türden.

Ninja Savaşçısı indir

Mario Kart Tour

Mario Kart Tour, Nintendo Co. tarafından geliştirilmiş oldukça keyifli bir yarış oyunu. Zaten nintendo’nun geliştirdiği bir oyunu kötü demek olmaz. Süper Mario’dan tanıdığımız karakterler bu oyunda da yerini almış. Farklı bir yarış oyunu arayanlar için Mario Kart Tour’u öneriyoruz.

Mario Kart Tour indir

Farklı android oyun önerilerimiz şimdilik buraya kadar. Sizlerde yorum kısmından oyun tavsiyesinde bulunabilirsiniz.

Paylaş

Yorumdan çık