Ana sayfa Haberler Android 10 Alacak Samsung Telefonların Listesi Sızdırıldı

Android 10 Alacak Samsung Telefonların Listesi Sızdırıldı

0

Android 10 güncellemesi alacak Samsung telefonların listesi AndroidPure sitesi tarafından sızdırıldı. Listede en dikkat çeken detay ise güncelleme almasına kesin gözüyle bakılan birçok modelin listede yer almaması oldu.

Android 10 güncellemesi bir süredir, bazı markaların birkaç telefonuna geldi. Ancak bu telefonlar arasında hiçbir Samsung modeli bulunmuyor. AndroidPure.com sitesi, Samsung’un Android 10 güncelleme listesi olduğunu iddia ettiği bir ekran görüntüsünü sızdırdı. Listede birçok uygun bütçeli telefon yer alırken, Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 gibi amiral gemilerinin olmaması birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı.

İşte Samsung’un Android 10 Güncellemesi Alacak Telefonları

Listede görebildiğiniz gibi Samsung yeni amiral gemileri Galaxy S10, Galaxy S10+, Galaxy Note 10 ve bir yıl önceki amiral gemileri Galaxy S9 ve Note 9 gibi modellere hızlı bir şekilde Android 10 güncellemesi sunacak. Ancak Galaxy S8 ve Galaxy Note 8’in listede yer almaması, markanın bu cihazlar için güncelleme yapmayacağı veya ileri bir tarihte yapacağını gösteriyor.

Amiral gemi modellerinin yanı sıra Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy J serisi birçok modelin listede yer alması birçok kişi tarafından sevinçle karşılandı.

Paylaşılan rapor, sağlam bir kaynaktan geldi ancak şuan Samsung tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor. Listenin zaman içinde değişeceğini ve buradaki listenin resmi kaynak olmadığını unutmayınız.


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here